Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Триває підготовка до опалювального періоду

Автор Т.Лось

Швидко спливають останні літні дні, а вже в районі готуються до опалювального періоду. Щоб у домівках н.- сіверців було тепло взимку, працівники газового господарства проводять профілактичні роботи на газопроводі.

 

Відомо, що до зими сані готувати треба влітку. Триває підготовка до опалювального періоду. Готують та перевіряють свої газопроводи і працівники газового господарства. У зв'язку з цим, в Новгороді-Сіверському буде проводитись відключення газу у споживачів.

Галина Лопатинська - майстер аварійно-диспетчерської служби Н.-Сіверського району по газопостачанню і газифікації: “В середу, 29 серпня 2012 року з 8:00 до 17:00 буде припинено подачу газу вулицям міста Н.-Сіверський в зв'язку з профілактичними роботами на газопроводах.  Ці роботи проводяться для підготовки системи газопостачання до роботи в осінньо-зимовий  період.”

Цього дня потрібно перекрити вдома всі побутові газові прибори, щоб повітря не потрапило до системи, а також, щоб убезпечити власну оселю.

Галина Лопатинська - майстер аварійно-диспетчерської служби Н.-Сіверського району по газопостачанню і газифікації:Шановні абоненти, потрібно в першу чергу перекрити крани до газових приборів, а також крани на самих газових приборах. Це потрібно зробити для того, щоб забезпечити безперебійну та безаварійну подачу газу для вашої оселі. Після включення системи газопостачання в роботу, просимо вас обов'язково не користуватися в цей період природним газом, про додаткове включення газу, ви можете дізнатись, зв'язавшись за телефоном 104 або 2-16-48, вам обов'язково повідомлять -  чи можна вмикати газ, чи не можна вмикати газ на ваших приладах. Просимо вибачення за створені некомфортні умови.

Також, щоб не залишитись без газового опалення взимку, слід ретельно перевірити димові та вентиляційні канали. Якщо не працює на опалювальних газових котлах автоматика, зазначила Галина Зіновіївна, потрібно або її відремонтувати, або замінити котел, що вийшов з ладу, на новий. Це убезпечить від аварійних ситуацій у процесі експлуатації взимку.

{youtube}jIe1A0g1Ihc{/youtube}

f t g m

счетчики