Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Новгород-Сіверському відзначили День державного прапора

Автор Н.Скляренко

В Україні сьогодні День державного прапора. В Н.-Сіверському відбулась церемонія урочистого підняття державного прапора та покладання квітів до пам'ятників борцям за незалежність.

 

З нагоди відзначення загальнодержавного свята - Дня державного прапора, зранку до пам'ятника Богдану Хмельницькому лягли квіти. Покладання квітів також відбулося і до Обеліска Слави. Загиблих у роки ВВВ, всіх, хто боровся за незалежне та мирне сьогодення, вшанували хвилиною мовчання. Синьо-жовтий стяг урочисто пронесли Алеєю Героїв, після чого на міському стадіоні розпочались урочистості. 23 серпня 2004 року Другий Президент України Л.Д.Кучма підписав указ про встановлення   Дня державного прапора України, після чого цей день почали святкувати у всіх куточках нашої держави - зазначалося на святковому заході. Голова РДА В.Кауфман з нагоди свята привітав всіх присутніх.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Український стяг уособлює наш національний дух,незламний дух, він є символом нашої незалежності, соборності, спільності ідеалів, помислів і справ. Він – совість, жива історична пам'ять та гордість народу. Під синьо-жовтим  стягом українці виборювали свободу, творили державу, здобували славу своїй Батьківщині. Його колір є кольором нашої землі, а сам прапор є втіленням наших звитяг. Та хай сьогодні, в День державного прапора, в усіх українських оселях постане синьо-жовтий стяг, нехай кожен відчує гордість за свою країну, за її досягнення в економіці, культурі, науці, за її спортивні перемоги. Дорогі земляки, в цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра та миру, злагоди, віри у власні сили".

Прозвучав державний гімн України, і голова РДА В.Кауфман та голова райради В.Душин урочисто підняли державний стяг.

Варто зазначити, що хоча небесна канцелярія змінила гнів на милість і після нічного буревію порадувала новгород-сіверців сонечком, проте свято зібрало небагато місцян на стадіоні. А по завершенню урочистостей провели велопробіг. В день свята підростаюче покоління з гордістю говорить про свою державу.

Валентина Пурига - вихованка РБШ: "Я відчуваю гордість за свою країну, за те, що ми незалежні. Ми пережили стільки років страждань, і нарешті ми  незалежний народ, який є гордістю всієї Європи. Я пишаюся тим, що саме мене вибрали брати участь у цьому святі".

Ірина Юдицька - вихованка РБШ: "В цьому році я вперше несла державний прапор, мені дуже сподобалося . Я пишаюся тим, що у нашої країни такий гарний прапор. Я бажаю нашій країні, щоб вона завжди залишалася такою квітучою і співучою".

{youtube}UHCxibRV--E{/youtube}

f t g m

счетчики