Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

120 студентів Сумського Державного університету отримали дипломи

Автор Ю.Ворушило

ДипломВипускників Сумського Державного університету побільшало.  Цьогоріч 120 студентів отримало диплом бакалавра та спеціаліста. Традиційно, на початку лютого, студенти 4 та 5 курсів Сумського Державного університету однією великою студентською сім'єю урочисто отримують дипломи освітньо - кваліфікаційного рівня "бакалавр" та "спеціаліст".

6 лютого переважна більшість випускників зібралася в актовій залі Новгород-Сіверської гімназії №1, аби отримати такий довгоочікуваний документ.   В цей день від викладачів на адресу вихованців лунали щирі слова привітань.

Сергій Фролов - директор центру заочної, дистанційної та вечірньої форми навчання СумДУ: Я хотів би, щоб диплом вам знадобився. Щоб згодом ви стали повноцінними дипломованими спеціалістами, отримали практичні занання, щоб ви жили багато, щасливо. Не забувайте, що ви закінчили  СДУ, що ви навчались в Н.-Сіверській гімназії №1 на прекрасній Чернігівській землі".

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Дозвольте побажати вам облаштування подальшого життя за допомогою отриманих дипломів. Нехай дипломи, які ви отримаєте сьогодні допоможуть вам отримати прибуткову роботу".

І от настала довгоочікувана та урочиста мить!  Новоспечені бакалаври та спеціалісти отримують такий важливий і омріяний документ.   А позитивного настрою, усмішок та радості на обличчях студентам додала концертна програма, підготовлена студентами СДУ, денної форми навчання. Вчорашні студенти сьогодні гордо називаються фінансистами. І кожен з них хоче отримати гідну роботу.

Сергій Фролов - директор центру заочної, дистанційної та вечірньої форми навчання СумДУ: "Держава певно зависила планку кваліфікаційних вимог на працевлаштування.   Є недоцільним для окремих спеціальностей мати повну вищу освіту, а тим паче освіту на рівні - магістр. Я вважаю, що рівень бакалавр - базова вища освіта для певних категорій спеціальностей цього досить, але все-таки повною вищою освітою являється  рівень - спеціаліст або магістр".

Ми щиро бажаємо випускникам знайти гідну роботу, а працюючим досягти кар'єрного росту.

f t g m

счетчики