Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чулатове святкувало день села

Автор В.Набока

5 серпня в селі Чулатове яке розкинулося на живописному березі річки Десна відбулося велике свято, вперше жителі відзначили день села та урочисто відкрили пам'ятник села Чулатове та його жителям. На це дійство зібралися жителі сіл: Араповичі, Дробишеве, Чулатове, Комань, міст Новгород-Сіверський та Шостка. Гостей розважали народний хор «Жайвір», солісти зразкової студії сучасного танцю «Шарм» з міста Шостка та аматорський колектив «Деснянка» села Араповичі.

З урочистою промовою з нагоди свята виступив голова РДА В'ячеслав Кауфман.

 

В'ячеслав Кауфман - голова РДА: «Шановні присутні, я щиро радий бути на вашому святі дня села Чулатове і, сподіваюсь, що це свято стане традиційним, як у більшості сіл нашого району. Сьогодні день відкриття пам'ятного знака, хочу висловити слова вдячності тим людям які небайдужі до цієї землі та її процвітання. Це ініціатори і меценати проведення цього свята Анатолій та Микола Кравцови. Від всієї душі бажаю вам міцного здоров'я, оптимізму, щастя і миру вам і вашим сім'ям. Зі святом вас, дорогі земляки».

Також зі святом привітала своїх односельчан голова сільської ради Любов Акуленко.

Любов Акуленко - голова сільської ради: «Я пропоную всім нашим жителям прийняти 5 серпня як день села Чулатове. Для мене дуже важливо щоб на святах було якнайбільше людей. Дізнатися їх думки, негативні та позитивні сторони. Бажаю провести радісно цей день».

В цей пам'ятний день урочисто був відкритий пам'ятник селу Чулатове меценатом села Анатолієм Кравцовим та головою РДА В'ячеславом Кауфманом. Під гімн України увінчали пам'ять села та їх односельчан, а після цього отець Сергій освятив цей пам'ятний знак.

Анатолій Кравцов - меценат с. Чулатове: «Наше село ніколи не було кріпосним і ми вирішили відобразити це в пам'ятному знаку і встановили в пам'ять засновникам села».

Також В'ячеслав Кауфман нагородив почесною грамотою та вручив настінний годинник Олександру Кравцову ветерану праці за багаторічну працю в сільському господарстві та з нагоди 80-ої річниці від Дня народження. Після офіційної частини всі гості та присутні за святковим столом ласували юшкою та кулішем.

{youtube}tHn-jMI3G-s{/youtube}

f t g m

счетчики