Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Ралі-рейд «Баха 1000»

Автор О.Лельотко

 

З 3 по 5 серпня вже вдруге на території Сумської та Чернігівської областей проходив ІІІ етап кубка України з ралі-рейдів  «Баха 1000». У автоперегонах брало участь 35 екіпажів з України та Російської Федерації. В минулому році було 47.

Андрій Попрушко – організатор змагань «Баха 1000»: «Нажаль в цьому році не приїхали спортсмени з Європи, адже  співпали змагання в Україні і в Європі».

Основні змагання пройшли на вихідних. Перегони розпочались в суботу о 6 ранку. Для глядачів були організовані спеціальні майданчики. Любителів перегонів зранку було не  так вже й багато, проте всіх поєднувало бажання побачити справжню боротьбу техніки з трасою.

О 8:30 вже 7 екіпажів зареєструвались у спец пункті. На цю обов’язкову процедуру досвідчені спортсмени витрачали не більше 2 секунд  і їхали далі, здавалось, жодна перешкода не зупинить ралістів.

Близько 10 години любителів автоспорту було вже значно більше. Окрім автомобілів через даний пункт проїхало вже декілька мотоциклів та квадрациклів. Проте найбільше вражень було у глядачів коли один із екіпажів деякий час не міг продовжити боротьбу.

Олександр Кущинський – учасник змагань «Баха 1000»: «Ми нещодавно повернулись із змагань «Шовковий шлях». Машина не встигла пройти встановлені ребілди. Спробуємо усунути деякі негаразди. Машина просто не заводиться.»

Микола Литвинчук – учасник змагань «Баха 1000»: «В цьому році дуже багато води, тому шлях дуже тяжкий».

Впевнено долала бездоріжжя команда з Шостки. Вона другий рік поспіль змагається в категорії «Рейд».

Олександр Івченко – учасник змагань «Баха 1000»: «Траса від минулого року нічим не відрізняється. Прибрали один брід і все».

Загалом в перший день змагань учасники проїхали 3 кола по 225 кілометрів . Деякі зійшли з дистанції. На другий день команди долали два кола. Близько опівдня перегони продовжували трохи більше половини від кількості заявлених на старті учасників. Після того як останній учасник перетнув фінішну пряму підсумували результати. В категорії «Спорт» серед позашляховиків перше  місце посіла команда Микола Кузнєцов, Дмитро Ціро. В категорії «Мото» перший приїхав Іван Єрошок. Серед учасників категорії «Рейд» найкращий час показав екіпаж з Шостки Олександр Івченко та Роман Комоса.

f t g m

счетчики