Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сходи громадян у Попівці

Автор Т.Лось

Сходи в Попівці

Зі шквалом емоцій та вируванням пристрастей пройшли у п'ятницю сходи громадян у Попівській сільраді. Найболючішим питанням, яке обговорювали на сходах, було закриття поштового відділення у селі. Та крім цього, селяни озвучили ще декілька проблем, які їх турбують. А проблем у Попівців вистачає.

На території Попівської сільради 187 дворів, де проживає 465 чоловік, точніше стільки прописано, частина ж виїхала на заробітки.

Актовий зал сільради ледь вмістив всіх охочих поспілкуватися з представниками влади та висказати наболілі для селян питання. На сходи з району приїхали представники РДА, Пенсійного фонду, начальник поштового відділення, дільничний інспектор. Присутніх ознайомили з основними положеннями проекту нової Пенсійної реформи, надали консультації щодо оформлення та приватизації приватних земельних ділянок. Багато запитань було адресовано дільничному інспектору з приводу нерозкритих крадіжок з місцевого сільгосппідприємства "Хлібороб". На що дільничний Микола Попелуха зауважив, що місцеве населення не хоче допомагати у розкритті злочинів і часто тих же крадіїв покриває.

Ще одна проблема селян стосувалась нерегулярного автобусного сполучення з райцентром. Атобус до села ходить не вчасно, або рейс і зовсім відміняється. Також до гостей ставились запитання щодо реєстрації домашної худоби. Скаржились, що часто через дощ у селі немає світла. Просили посприяти  встановленню нових електроопор між Попівкою та Муравейником, бо старі вже геть повалились, тепер дроти підтримують лише кущі. Але найгарячіші спори та обговорення викликало закриття поштового відділення у селі. Найближча пошта від Попівки за 7 кілометрів, у Лизунівці. До Муравейника виходить ще більша відстань. Поштарці доводиться забирати та розносити пошту пішки. За день виходить чималенький кілометраж.

На сходах вирішили, що поштове відділеня у селі закривати не можна. Заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков пообіцяв посприяти селянам у вирішенні їхніх найголовніших проблем та взяти на контроль їх виконання. Всього і одним махом вирішити не можна, та ось такі зібрання для мешканців села ще й як потрібні. Адже не кожен поїде у райцентр до спеціалістів з тих чи інших питань, і до одного не прислухаються так, як до багатьох. Але дещо і самі селяни мають вирішувати самотужки, бо це їхнє село і їм там жити.

f t g m

счетчики