Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 3 по 5 серпня пройде ралі-рейд «Баха 1000»

Автор О.Лельотко

Хто зміг дістатись до фінішу – уже переможець! Таке гасло найскладніших українських автоперегонів, ралі-рейду «Баха 1000».  Черговий етап Кубка України  проходитиме  з 3 по 5 серпня на території Сумської та Чернігівської областей. За словами учасників, за рівнем організації маршруту, облаштуванням бівуаку, роботи місцевої влади та спонсорської підтримки – це найкращі автоперегони в Україні. Ралі - рейд проходить під патронатом керівництва Сумської області.

Олександр Цупро - заступник Голови Сумської облдержадміністрації : «Траса змінена – не буде броду. Добавлений один невеликий проміжок і відмовились від одного найскладнішого броду, який в перший день став причиною сходу багатьох спортсменів і серйозно затримав гонку. Всіх запрошуємо відвідати це змагання.»

Ґрунтові та піщані дороги,  швидкісні прямі,  ліси ти болота – ось що чекає на ралістів. І для багатьох успіхом буде не результат на швидкість, а просто – аби доїхати до фінішу. Всього учасникам змагань треба подолати 1125 кілометрів бездоріжжя. У перший день відбудуться адміністративні та технічні перевірки. Гонщики також ознайомляться з характером траси під час пробного заїзду. 4 – те  та 5 – те серпня стануть найгарячішими, адже їм треба проїхати  5 кіл по 225 кілометрів. Організатори ралі вже заявили про готовність до перегонів.

Сергій Молочний - директор ралі-рейду «Баха 1000»: «В рамках цього заходу у нас проходять паралельно два змагання. Одне – це кубок України де змагаються професіонали, друге -  регіональні змагання для автомобілів без спеціальної підготовки.»

В минулорічному ралі  взяла участь рекордна кількість учасників - до сотні екіпажів в різних категоріях. Цього року організатори планують побити рекорд. Свою участь в гонці уже підтвердили  кращі українські команди.  Приїдуть також відомі зарубіжні спортсмени -  учасники  перегонів серії Дакар, Шовкового шляху та інших змагань.

Сергій Сілін - керівник прес-центру ралі-рейду «Баха 1000»: «Це справді найважча гонка в Україні та СНД. Такою тривалістю може похвалитися мексиканська Баха 1000.»

«Баха 1000» запрошує ралістів кинути виклик найскладнішій трасі в Україні. Нас же, шанувальників екстремального автоспорту, очікує надзвичайно цікаве та емоційне  видовище.

Тож – вболіваймо за наших!

{youtube}OkVJbvzwazE{/youtube}

f t g m

счетчики