Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Новгороді-Сіверському пройшов байкерський зліт "Княжий град"

Автор В.Набока

З 20 по 22 липня в Н.-Сіверському біля річки Десна пройшов байкерський зліт "Княжий град". Основні заходи  проходили 21 липня. Для учасників мотозабігу були приготовлені рок-концерт, конкурси, святковий салют, екстримально-розважальні атракціони та професійний тату-салон. В суботу о 12:00 всі байкери відвідали Спасо-Преображенський монастир, сфотографувались біля пам'ятника князю Ігорю. Також відвідали батьківщину другого Президента України Л.Д.Кучми та дитячий інтернат в с. Красний Хутір. Дітей порадували гарними подарунками та їздою на мотоциклі. Організатори дійства задоволені своєю роботою.

Євген Бурико - організатор байкерського зльоту "Княжий град": "Допомагають місцеві організатори. Є ті, хто приїздить з Києва. В цьому році приїжджали з Олександрії, Коропа, Шостки".

Ігор Михальський - співробітник байкерського зльоту "Княжий Град": "Бажаю, щоб молоді люди які приходять подивитися на техніку дивилися на життя тверезими очима".

Своїми враженнями від побаченого поділилися з нами і учасники мотозабігу.

Олександр Отрох - байкер: "На байкерському зльоті я вперше, але сподіваюсь не востаннє. Сподобалася дорога та дівчата".

Ніна Боровикова - байкер: "На мотоциклі я 15 років. Мені тут дуже подобається. В минулому році сюди приїжджали. Тут дуже добра атмосфера".

Олександр Захарчук - байкер: "Приїхали відпочити. Тут вже другий день. Проїхалися містом по гарних місцях. Дуже весело".

На зльоті панувала енергійна, доброзичлива, феєрична атмосфера. Всі відпочиваючі гарно повеселилися та знайшли нових друзів. І показали, що байкери це такі ж люди як і ми. Вони працюють і розважаються, а їх мистецтво - конструювання мотоциклв.

{youtube}f0rlFNl5Uno{/youtube}

f t g m

счетчики