Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В гімназії ім. К.Д. Ушинського відбулася зустріч із випускниками минулих років

Автор А.Чернявська

8 липня в гімназії ім. К.Д. Ушинського відбулася зустріч із випускниками минулих років. Випускники наче повернулися у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам'яті як перше кохання, перші світанки.

Невимушена тепла атмосфера була сповнена радістю зустрічі, гордістю вчителів за своїх вихованців, які стали дорослими. Традиційними вже стали зустрічі випускників минулих років Державної гімназії ім. К.Д.Ушинського. Зібралися випускники, які закінчили школу 45, 35 і 25 років тому. У залі було гамірно, шумно, лунав веселий сміх. З вітаннями до присутніх звернулася заступник директора Державної гімназії Валентина Логвін.

Валентина Логвін - заступник директора Н.-Сіверської гімназії ім. К.Д.Ушинського: "Я дуже рада вас всіх бачити. Сьогодні ви зустрінетесь зі своєю юністю, своїм першим коханням, із своєю правдою і неправдою, із своїми вчителями. Я сиділа і думала про те, яка в мене прекрасна професія, тому що зараз ми, вчителі, сидимо, і я думаю які ми щасливі, що часточка нашої душі отак розмножилася і розлетілася по всьому світові."

Від колишніх вчителів до присутніх звернулася Валентина Правдива.

Валентина Правдива - ветеран педагогічної праці: "Я щиро дякую долі за те, що вона дала мені шанс зустрітися з вами після довгої розлуки. Я дуже задоволена цією зустріччю і дуже хвилююсь. В нашій рідній школі я пропрацювала 22 роки, а загалом мій педагогічний стаж складає 50 років. Я гадаю, що зусиль мені додала наша рідна школа-інтернат, бо вперше як педагог я загартовувалась саме тут."

Під час концерту на сцену запросили всіх присутніх в залі випускників. Їх побажання вчителям та учням рідної школи були невимушеними, теплими, щирими. Наймолодші випускники представили театралізований виступ зі свого шкільного життя. Зі сцени лунали пісні про школу. Приємно було почути, що всі випускники раді знову повернутися до школи і до своїх улюблених вчителів.

{youtube}wXt0nCExIYg{/youtube}

f t g m

счетчики