Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У Новгороді-Сіверському відкрито сервісний центр з обслуговування платників податків

Автор А.Чернявська

У МДПІ м. Н.-Сіверський відкрито сервісний центр з обслуговування платників податків, у якому найвищий пріоритет мають потреби платника. Одним з головних завдань для податкової служби - є налагодження ефективних партнерських взаємовідносин з платниками податків. Саме тому державна податкова служба впроваджує індивідуальний підхід до кожного платника, що має на меті зміну системи взаємовідносин між державною податковою службою та бізнесом, а також створення ефективної системи обслуговування платників податків.

Людмила Понамарчук – перший заступник начальника Новгород-Сіверської МДПІ: «Нещодавно в нашій інспекції відкрився цент для обслуговування платників податків. Він містить в собі три осередки – це приймання податкової звітності, надання консультацій платників податків та видача довідок та дозвільних документів. Для платників податків створена кімната, де вони можуть переглянути податкову наочність, а також подивитись фільми, якщо дуже довго чекають свого інспектора. Відкриття цього центру - це перший крок для перетворення податкової служби від фіскальної до сервісної служби. Це дуже полегшило роботу платникам податків. Вони можуть в одному місці і отримати консультації, і подати податкову звітність».

Основні завдання, які має виконувати центр, це - створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ним повноти і своєчасності сплати до бюджету податків та зборів; надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, довідок, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації.

{youtube}2zWnAOd2Lps{/youtube}

f t g m

счетчики