Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбувся традиційний Міжнародний фестиваль у Сеньківці

Автор Н.Скляренко

В с. Сеньківка Городнянського району пройшов традиційний Міжнародний молодіжний фестиваль. "Майбутнє будувати молоді" - під таким гаслом на кордоні трьох братніх слов'янських держав України, Білорусі та Росії, біля Монумента Дружби зібралося чимало почесних гостей, молоді, прихильників 44-го фестивалю.

 

Щороку Міжнародний молодіжний фестиваль у Сеньківці збирає юнь з України, Білорусі та Росії. Молодь – наше майбутнє – не раз лунало на цьогорічному фестивалі. В урочистому заході взяли участь почесні гості з трьох братніх країн. Голова Гомельського облвиконкому Володимир Дворнік щиро вітав присутніх на святі.

Володимир Дворнік – голова Гомельського облвиконкому: «Ми пишаємося тим, що традиція щорічно зустрічатися біля Монумента Дружби не тільки живе, а і наповнюється новим змістом, зацікавлюючи все більшою кількістю учасників. Важливо, що естафету форуму приймає молоде покоління, тому що майбутнє будувати молоді».

Вітаючи присутніх, голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив: наша молодь талановита, цілеспрямована, енергійна. Вона по праву займає лідируючі позиції в галузі освіти, науки, культури, спорту.

Володимир Хоменко – голова Чернігівської облдержадміністрації: «Сучасна молодь живе і формується в нових історичних умовах: демократизації суспільства, широкого доступу до інформації, прийняття європейських та світових життєвих стандартів. Питання освіти та зайнятості, підтримки молодіжних ініціатив, формування активної життєвої позиції в центрі уваги органів влади. Головне – створити молоді умови для самореалізації та розвитку. В Україні 2012 рік проголошено роком спорту та здорового способу життя».

Губернатор  Брянської області Микола Дєнін зазначив, що майбутнє за молоддю.

Микола Дєнін – губернатор Брянської області: «Майбутнє будувати молодим, таке гасло сьогоднішнього свята. Сучасний слов’янський світ змінився, він став більш прагматичним».

Всі учасники та гості фестивалю отримали благословення від Патріарха Московського та Всія Русі Кирила.

Кирил – Патріарх Московський і Вія Русі: «Дай Боже, щоб подальший сучасний розвиток братніх народів супроводжувався збереженням того суспільства, без якого ми не матимемо майбутнього, тому що в спільних коріннях - наша сила. Я хотів би висловити глибоке задоволення у зв'язку з тим ,що наше свято традиційно супроводжується молодіжним фестивалем. Як важливо, щоб до цього свята, до цього сприйняття нашого спільного історичного шляху і нашої єдності були долучені все нові й нові покоління українців, росіян і білорусів».

Після офіційної частини відбулося спец погашення марки із зображенням  логотипу  Монумента Дружби керівниками трьох прикордонних областей. На знак миру  у небо  злетіли голуби та повітряні кульки. Відбулась церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу «Слов’янське перехрестя 2012» . У номінації за кращу телевізійну програму перемогу здобув колектив РДТРК «Сіверська». Хореографічні та  вокальні колективи Росії, Білорусі та України порадували всіх чудовим концертом. Загалом фестиваль залишив по собі найкращі враження.

{youtube}UphpiBRP8R8{/youtube}

f t g m

счетчики