Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В селах району з’явилось вуличне освітлення

Автор Н.Скляренко

Останнім часом позитивного в житті селян чимало: складна демографічна ситуація, безробіття. Тому будь-які зміни на краще сприймаються з радістю. В Комані, Дробишеві, Араповичах та Чулатові провели вуличне освітлення, повністю замінили лінію електромереж.

Ще за радянських часів по селах було вуличне освітлення, та вже не один десяток років ледь стемніє, і селяни опиняються у цілковитій темряві. В цьому році проблему взялись вирішити. В Комані, Дробишеві, Араповичах та Чулатові провели вуличне освітлення, працівники Чернігівобленерго повністю замінили лінію електромереж та поставили нові електроопори. Відтепер за електропостачання селянам хвилюватись нічого, а от такі проблеми як демографія та безробіття залишаються невирішеними. З початку року, говорить Команський сільський голова Любов Акуленко, народилася 1 дитина, а померло вже десятеро людей. Через безробіття молодь виїжджає, ті у кого є сім’ї, тримають господарство, вирощують городину, хоча це великого прибутку не дає.

Любов Акуленко – голова Команської сільської ради: «Підсобне господарство в селі – кормилиця корова. Дуже низька ціна на молоко. Вона не покриває витрат. Це дуже важка праця, а ціна на молоко 1.20 коп. – 1.27 коп.»

Та, не зважаючи на всі труднощі, селяни намагаються завжди бути у вирії подій держави. Щиро вболівають за свою футбольну команду, дивляться матчі Євро-2012 всією громадою.

Любов Акуленко – голова Команської сільської ради: «В цьому році цікавимося ходом Євро-2012. Мені прикро, що наша команда програла. В клубі в Комані директор організував перегляд матчів на великому екрані, вечорами дивимося.»

Тож так і живе Команська громада: намагаються не відставати від подій, що відбуваються в країні, і живуть сподіваннями на краще.

{youtube}t1HAlwfRQqM{/youtube}

 

f t g m

счетчики