Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверський боксер Кирил Шпанюк привіз золото з Керчі

Автор А.Чернявська

Чемпіонат України з боксу серед юнаків 98-99 років народження проходив з 28 травня по 5 червня в місті Керч. В змаганні взяли участь боксери з 24 областей та Автономної Республіки Крим. Він став уже традиційним. До складу збірної Чернігівської області потрапив новгород-сіверець - юний боксер Кирил Шпанюк.

Кирил Шпанюк – боксер: «На цих змаганнях я боксував два спаринги і два офіційні бої. Спаринги я боксував із хлопцями зі Львова та Харькова. Один з них був складніший, другий - легший, тому що це були трохи різнопланові боксери. В спаринзі з Харківським боксером було складно, тому що за фізичними характеристиками він був сильніший, ніж другий мій суперник. Офіційні бої я боксував із боксерами з Волині та Дніпропетровська. Перший бій був легший, другий - складніший. Перший бій я закінчив в першому раунді, відправив суперника у два нокдауни і закінчив цей бій. Другий бій був у останній день складніший, я боксував три раунди і  здобув перемогу. Змагання мені дуже сподобались. Я здобув гарний боксерський досвід і на наступних змаганнях, які пройдуть у Скадовську Херсонської області, я вважаю, що займу перше призове місце.»

Серед хлопців , які представляли Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях, Кирил єдиний виборов золоту медаль.

Віктор Балабко – тренер з боксу: «На цих змаганнях збірна Чернігівської області завоювала три медалі, зразу сталося так, що в більш легких вагових категоріях спортсмени вибули. Спортсмени саме із обласного центру. Дві золоті нагороди завоювали боксери із районних центрів -  з Ічні (Андрій Шадура) і з Новгорода-Сіверського (Кирил Шпанюк). Наш - у ваговій категорії 65 кг, Шадура - у ваговій категорії 62 кг.»

З 25 червня по 29 червня Віктор Балабко разом з Кирилом їдуть на спартакіаду до Скадовська. Тож побажаємо їм успіхів і ,звичайно ж, перемоги.