Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверські водолази чистять дно Десни на власному ентузіазмі

Автор А.Чернявська

Ось і дочекалися спеки. Літній купальний сезон саме в розпалі. А працівникам рятувальної станції - копітка робота, адже стежити уважно треба за кожним відпочиваючим.

Територія, яка охороняється працівниками рятувальної станції – це район пляжу. Щодня там чергують водолази і медпрацівники. Саме цим людям ми маємо завдячувати за спокійний відпочинок на березі річки. Вони попереджують нещасні випадки на воді.

В’ячеслав Сафонцев – начальник Новгород-Сіверської рятувальної станції на воді: «Рятувальники чергують з першого червня. Виїжджає шлюпка, моторний човен. Зміни чергують по 12 годин через добу з 9:00 до 21:00 кожного дня.»

Дно річки водолази чистять самотужки. Коштів на ці роботи водолазам цього року не виділили, а от сміття у річці достатньо.

Ігор Машковець – водолаз ІІ класу Новгород-Сіверської рятувальної станції на воді: «Пляж дуже  погано обладнаний, стоїть тільки один намет, нема ні роздягалень, ні альтанок, нічого немає. Дно річки чистили за власною ініціативою. Міська рада в цьому році коштів не виділяла. Чистили під час тренувальних спусків. На дні сміття дуже багато.»

Тож закликаємо всіх відпочиваючих, аби не додавати рятувальникам роботи, дотримуйтесь правил поведінки на воді, і тоді відпочинок принесе вам лише радість і задоволення.

{youtube}q5Of8Yp8yds{/youtube}

f t g m

счетчики