Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Презентація книги Юрія Мірошниченка «Русь-Україна»

Автор О.Білик

В читальному залі Центральної Новгород-Сіверської районної бібліотеки відбулась презентація книги Юрія Мірошниченка «Русь-Україна». Становлення державності." Це унікальне історичне видання було представлене гостям заступником директора музею "Слово о полку Ігоревім" Оленою Радченко. Вона зазначила, що при написанні книги, авторам було опрацьовано більше 5 тис. робіт та документів, в тому числі й зарубіжних.

 

Олена Радченко – заступник директора музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» з наукової роботи: «Юрій Романович Мірошниченко передав до музею книгу, яку він підготував в соавторстві разом з Сергієм Удовіком. Книга складається з двох томів. Видання було підготовлено у 2010 році, назва його - "Русь-Україна. Становлення державності." В цій книзі автор розповідає про становлення української державності, становленні українського менталітету, політики, культури починаючи з ІІІ-ІV вв. та закінчуючи 1991 роком».

Також на презентації був присутній історик Анатолій Федірко, який особисто знайомий з автором. Він більш детально розповів гостям про вміст книги.

Анатолій Федірко – член правління Всеукраїнської спілки краєзнавців: «Ми звикли читати Грушевського. Коли держава Україна стала незалежною, ми читали Субтельного. Ця книга вийшла із тих штампів, які взагалі друкуються істориками».

Після презентації відбулась урочиста передача 10 екземплярів книги у фонд Новгород-Сіверської центральної районної бібліотеки. Директор Н.-Сіверської централізованої бібліотечної системи Тетяна Костюкова висловила подяку працівникам музею за такий цінний подарунок.

Тетяна Костюкова – директор централізованої Н.-Сіверської бібліотечної системи: «Велике спасибі вам. Рада, що в нас є небайдужі земляки до історії, до культури, які займаються випуском цих книг, з якими ви співпрацюєте. І завдяки цій співпраці і нам допомагаєте поповнювати фонди літературою».

Тепер кожен бажаючий має можливість ознайомитись із по праву фундаментальною роботою нашого земляка.

{youtube}Em0HjPvny7c{/youtube}

f t g m

счетчики