Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Як проходять компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку СРСР в Новгород-Сіверському районі?

Автор Є.Гоман

У своїх соціальних ініціативах Президент України Віктор Янукович акцентував увагу на проведенні компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР. Розпочався цей процес з 01 червня 2012 року.

1 червня близько 6 тисяч установ Ощадбанку провели компенсаційні виплати понад 80 тисячам вкладників. Як проходять компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку СРСР в Новгород-Сіверському районі?

Юлія Науменко - начальник відділу бухгалтерського обліку звітності та контролю ТВВБ № 10024/0272 Чернігівського обласного управління Державного ощадного банку України: "Відповідно до доручення Президента, в квітні 2012 року Ощадбанк почав актуалізацію вкладників Ощадбанку СРСР. Для цього необхідно зателефонувати на безкоштовний номер 0-800-212-000, де вам назначать час для оформлення документів".

Цього року керівництвом Ощадбанку, було продумано ідеальну схему отримання коштів вкладниками. Тепер не потрібно займати чергу та днями в ній стояти. Кожна людина, що має право на компенсацію, може сама обирати дату та час актуалізації. Для цього вона повинна оновити інформацію про себе в реєстрі вкладників "Ощадбанку СРСР", подзвонивши за раніше вказаним номером. Компенсаційні виплати будуть тривати до 25 грудня поточного року. У цей період банк планує обслужити 6 млн. вкладників.

Юлія Науменко - начальник відділу бухгалтерського обліку звітності та контролю ТВВБ № 10024/0272 Чернігівського обласного управління Державного ощадного банку України: "1 червня вже почалася виплата національних карток, в нашому районі вже виплачено 287 карток".

Як проходить процес виплат компенсацій у Н.-Сіверському, ми запитали у пересічних громадян.

"8 червня отримала кошти, все гарно, все добре".

"Будемо сподіватися на те, що отримаємо і решту коштів".

"Я отримала ще до 2012 року".

"Дуже приємно, що люди отримають хоча б частину коштів".

Як бачимо, більшість вкладників отримали виплати ще в 2008 році. На сьогоднішній день запровадження банківської картки, при отриманні однієї тисячі гривень колишніми вкладниками Ощадбанку СРСР, є свідченням того, що Уряд у майбутньому, має намір продовжити цю кампанію з виплат.

{youtube}0jy5lP_6kow{/youtube}

f t g m

счетчики