Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-Сіверський відвідали представники Товариства "Чернігівське земляцтво" в Києві

Автор Т.Лось

І у гості, і додому поспілкуватися та відчути дух древньої землі Сіверської приїхали представники "Чернігівського земляцтва". Адже вони уродженці Н.-Сіверського, Бобровицького, Ічнянського, Козелецького, Семенівського та інших районів Чернігівської області, певний зріз Чернігівської громади. Земляків тепло зустріли новгород-сіверці, бо вже не один рік співпрацюють разом.

Микола Засульський – заступник голови Ради, голова Н.-Сіверського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві: "Ми приїхали на батьківщину наших пращурів, славну історичну землю і вдячні В’ячеславу Кауфману, який приймає нас. Ми б хотіли передати Вам щирі привітання від нашого товариства. Голова земляцтва В.В Ткаченко знайшов можливість і час зібрати таку команду і приїхати до вашого краю, славетного, історичного".

Гості привезли з собою цінні подарунки - 10-ти томне зібрання про Чернігівщину, видане товариством, а також журнали, де йдеться про Н.-Сіверський. Голові Н.-Сіверської РДА В’ячеславу Кауфману вручили Почесну грамоту за активну участь у роботі Чернігівського земляцтва.

В’ячеслав Кауфман – голова Н.-Сіверської РДА: "Ми завжди раді вас зустрічати. Побудете ви, за вами поїдуть і інші. Це для нас гарна реклама. Тому дуже вам спасибі".

Вітала земляків і приватний підприємець Ірина Гусак. Голова нещодавно створеної Н.-Сіверської громадської організації "Княжий град" Олена Бурико подякувала за плідну співпрацю та висловила сподівання, що і в майбутньому вона продовжиться.

Олена Бурико – голова громадської організації «Княжий град»: "Ми дуже раді вас бачити, раді вашій гостинності. Дякуємо вам за розуміння і плідну співпрацю в майбутньому. За це ми вам вручаємо лист-подяку від нашої громадської організації "Княжий град",  яка співпрацює з земляцтвом Київським, виходимо на земляцтво з С.-Петербургу і Москви".

Після теплої зустрічі на гостей чекала екскурсія містом та до музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім". Хтось з них вже побував там не один раз, а хтось відвідав музей вперше. Найбільше всіх захопила панорама, що відкривається з північно-західної вежі монастирської стіни. Там таке відчуття, розповідали гості, ніби поєднуєшся зі своїми пращурами і відчуваєш їх силу і міць. На другий день свого перебування у Н.-Сіверському представники земляцтва запланували ще 2 екскурсії і поділились своїми враженнями про наше місто.

Тетяна Літошко – виконавчий директор Товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві: "Н.-Сіверський - чудове місто, тепле, затишне. Я об'їздила всю Україну. Колись я говорила, що затишнішого міста,наприклад, Тернопіль я не бачила, а побувавши тут, зрозуміла, що це рідне, це своє, затишне, чисте, прибране, хороша влада. Молодці. Так тримати. Я за вас рада, що ви такі є, що ви любите, кохаєтеся своїм містом".

Гості відвідали пам'ятник славетному землякові Івану Богуну, широко вдихнули на пагорбі ще однієї грандіозної панорами Сіверщини - крейдяного кар'єру поблизу села Путивськ.

{youtube}r3bZHtMUyxA{/youtube}

f t g m

счетчики