Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулось засідання колегії РДА

Автор Н.Скляренко

Сьогодні відбулось засідання колегії РДА, на якому вирішували як поліпшити соціальний захист інвалідів та ветеранів, що мешкають в Н.-Сіверському районі. Говорили і про вже зроблене у І кварталі.

 

Основна увага соціальних ініціатив Президента України В.Януковича направлена на адресну допомогу соціально незахищеним верствам населення, зокрема інвалідам та ветеранам ВВВ. Про вже зроблене у І кварталі щодо соціального захисту таких людей, звітувала начальник управління праці та соцзахисту РДА Галина Гавриленко.

Галина Гавриленко - начальник управління праці та соціального захисту населення РДА: "Матеріальна допомога на 2012 рік передбачена у сумі 2500 грн., згідно з кошторисом, дає змогу надати тільки шести особам таку допомогу".

Зупинилась Галина Петрівна і на забезпеченні санаторно-курортним лікуванням  таких категорій населення, говорила і про видачу технічних засобів реабілітації інвалідам. Наразі на черзі на коляски з електроприводом перебуває 2 людини, крісла коляски звичайні, є у достатній кількості, сказала Галина Петрівна. Йшлося і про надання робочих місць людям з особливими потребами. На сьогодні в районі на підприємствах працює 187 інвалідів. Управління праці та соцзахисту населення тісно співпрацює з ЦРЛ у питаннях допомоги інвалідам та ветеранам ВВВ. Про лікування таких людей доповіла завідуюча поліклінічним відділенням ЦРЛ Людмила Ярмолюк.

Людмила Ярмолюк - завідуюча поліклінічним відділенням ЦРЛ: "За І-й квартал цього року проліковано на місцевій базі 437 інвалідів і ветеранів ВВВ. Інвалідів війни проліковано стаціонарно - 76, учасників бойових дій - 14, учасників війни - 337, прирівняних до учасників війни не було. Рівень госпіталізації до ЦРЛ становить 19.2% на 1000 осіб".

Про особливий підхід до дітей з особливими потребами та соціальну допомогу йшлося у доповіді директора центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Світлани Чуванової. На засіданні колегії зупинились і на питанні надання разових виплат та безкоштовному лікуванні тих, хто отримав травму на виробництві. Підсумував все вище сказане перший заступник голови РДА Іван Гавриленко.

Іван Гавриленко - перший заступник голови РДА: "В районі у нас 2141 ветеран війни і 1753 інваліди. Працівники управління та соцзахисту не можуть всім їм приділити належну увагу. Тому голови сільрад мають відвідувати такі сім'ї. Слід допомагати їм у вирішенні проблем."

Наприкінці засідання обговорили стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі за І квартал нинішнього року.

{youtube}iVmz_HLnCpk{/youtube}

f t g m

счетчики