Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Збільшуються виплати

Автор Т.Лось

Збільшуються виплати для надання населенню пільг для відшкодування витрат на тверде паливо.

Нещодавно затверджено новий порядок надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2012 рік. Згідно з яким, пільги надаються відповідним категоріям населення готівкою. В цьому році ці грошові виплати, у порівнянні з минулим роком, дещо збільшені.

 

Сільвія Сергієнко - начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління праці та соцзахисту населення РДА: "Відшкодування проводиться з розрахунку 1 т твердого палива та 1 балон скрапленого газу на одне господарство раз на рік. Вартість твердого палива визначена Кабінетом Міністрів України і становить 950 грн. за 1 т  твердого палива та 121 грн. 81 коп. за один балон скрапленого газу. "

За призначенням пільг слід звертатися у селах до сільських рад, у місті безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення.

Сільвія Сергієнко - начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління праці та соцзахисту населення РДА: "При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення, що дає право на пільгу, ощадкнижку та дві довідки про склад сім’ї і про те, що не користуєтесь природнім газом."

Категорії населення, яким надаватимуться ці пільги, а також порядок їх надання, не змінився.

{youtube}rMBEzH5pMjs{/youtube}

f t g m

счетчики