Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Майбутнє лісу у твоїх руках"

Автор Н.Скляренко

Вже шостий рік поспіль Державний комітет лісового господарства разом з Товариством лісівників та Міністерством освіти та науки України проводить конкурс "Майбутнє лісу у твоїх руках", у якому беруть участь школярі. Цьогоріч переможців районного етапу конкурсу вітали цінними подарунками і бажали надалі перейматися лісовою справою та берегти природу.

 

Вже стало доброю традицією навесні проводити конкурс "Майбутнє лісу у твоїх руках". Працівники ДП "Н.-Сіверське лісове господарство" пропонують учням молодших класів намалювати цікавинки, які вони бачили в лісі, або ж зобразити ті проблеми, що доводиться долати лісівникам, аби врятувати ліси від знищення.

Віра Засько: "Цей конкурс започаткований для того, щоб виховати у підростаючого покоління повагу до навколишнього середовища, серед якого ми і зростаємо, показати зв’язок людини і лісу, залучити творчих особистостей до співпраці. Це означає, що потім діти будуть вступати до вищих навчальних закладів лісового господарства, привернути увагу громадськості до праці лісівника і показати, що це дуже важка праця".

На кожному малюнку молодших школярів зображена краса лісу. Ось дітлахи саджають дерева, а там - діти поспішають зі шпаківнями до найближчого скверу. Є і такі малюнки, де проведена паралель: як має бути в лісі і чого бути не повинно. Перемогла у конкурсі малюнка Ніка Олексієнко.

Ніка Олексієно - учениця Н.-Сіверської гімназії №1: "Мій дідусь раніше працював у лісництві, бабуся закінчила інститут лісового господарства. І взагалі, вся наша сім’я любить ліс".

Учні 5-8 класів писали твори, в яких привертали увагу до екологічних проблем та закликали берегти ліси.

Ліза Коврижко - учениця Лизунівської ЗОШ: "Я написала твір про ліс, про його проблеми, про те, як ліс знищується природними катаклізмами".

І переможців, і учасників було нагороджено пам’ятними подарунками. За І місце діти отримали намети, за ІІ місце - туристичні набори і за ІІІ – електрочайники. Були і заохочувальні призи.

{youtube}7VAIht0Jr9o{/youtube}

f t g m

счетчики