Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Оновлення електромереж

Автор О.Лельотко

На Н.-Сіверській підстанції північних високовольтних електричних мереж замінили силовий трансформатор. На черзі - встановлення другого. Строки обмежені, адже старі трансформатори в будь - який час могли вийти з ладу і жителі міста та району залишились би без електроенергії.

На Новгород-Сіверській підстанції північних високовольтних мереж замінили старий силовий трансформатор на новий. Він вже працює і постачає електроенергію як в місто, так і в район. Заміна була необхідна, адже старий трансформатор в будь-який момент міг вийти з ладу.

Валерій Хворост - начальник Н.-Сіверської групи підстанцій служби підстанцій північних високовольтних електричних мереж: "Якість електропостачання буде покращено. Була проведена заміна силового трансформатора на підстанції «Н.-Сіверський» для того, щоб було безперебійне постачання електроенергії, старі трансформатори були 66 року випуску і використали свій ресурс, тому потребували негайної заміни. На даний час вже проведено заміну одного трансформатора, на черзі заміна другого".

Основну роботу по заміні трансформатора виконували спеціалісти з Луганського підприємства. Найближчим часом вони знову працюватимуть на Н.-Сіверському підприємстві, адже на черзі встановлення другого силового трансформатора.

Валерій Хворост - начальник Н.-Сіверської групи підстанцій служби підстанцій північних високовольтних електричних мереж: "Підрядчики призводять заміну силових трансформаторів - це передбачено державою. Було виділено кошти на встановлення в Чернігівській області 6-ти таких трансформаторів. На роботу по заміні трансформатора нам виділяється до 10 днів".

{youtube}2bzH0Q0uBuU{/youtube}

f t g m

счетчики