Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чергова перемога наших боксерів

Автор О.Лельотко

Вісім Н.-Сіверських боксерів стали переможцями відкритого чемпіонату м.Шостка. В змаганнях брали участь близько 6 десятків спортсменів.

12 травня в Шостці пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу. Його присвячували Дню Перемоги. У змаганнях брали участь спортсмени з Дружби, Глухова, Н.-Сіверського. Також 3 команди були місцеві. Всіх боксерів близько 6 десятків. Наше місто представляли 8 вихованців Віктора Балабка.  Майже всі спортсмени 2000-2001 років народження і 2-є старших - Андрій Тимошенко і Кирил Шпанюк. Андрій боксував поза основною програмою.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Він боксував товариську зутріч зі спортсменом із Шостки. З сильним супротивником з категорії «молодь», на два роки старший, але легший за Андрія. На початку я побоювався за Андрія, так як в нього мало досвіду, але все склалося на краще, і Андрій Тимошенко виграв з великою різницею".

Кирил Шпанюк боксував з місцевим спортсменом. Золоту медаль він здобув без жодних зусиль.

Віктор Балабко - тренер з боксу: "Це була підготовка до чемпіонату України, який буде проходити в місті Керч. Метою Кирила було відчути ринг, суперника для досвіду."

Ще 6 золотих медалей здобули для своєї команди цього дня Владислав В’язовик, Богдан Ільющенко, Данило Сисоєв, Назар Хохленко, Антон Сватко і Мирослав Биков. Тобто всі боксери, що представляли Н.-Сіверський район стали чемпіонами шосткінського рингу.