Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Триває підготовка до фестивалю

Автор Н.Скляренко

 

Вже цієї суботи святкуватимемо Міжнародний фестиваль "Нетлінне Слово". Очікують гостей не лише з братніх країн Росії та Білорусі, але й з Прибалтики. Як виглядає наше місто перед прийомом гостей?

Наразі йде підготовка до відзначення Міжнародного фестивалю "Нетлінне Слово", зокрема вже відбулось декілька нарад за участю представників обласної та районної ради. Це і не дивно, бо Новгород-Сіверщина - край з багатовіковою історією, він нерозривно пов’язаний з шедевром світової літератури "Слово о полку Ігоревім". Саме в нашому місті розташований єдиний в світі історико-краєзнавчий музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім". Тож, саме зараз перед органами влади та всіма мешканцями міста стоїть завдання - на належному рівні прийняти гостей фестивалю. Наскільки Н.-Сіверський готовий до відзначення свята? Чи достойно він виглядає? Свою думку з цього приводу висловлюють пересічні громадяни.

"По місту ні те що проїхати, але й пройти неможливо, дороги всі побиті, а ще безліч сміття."

"Місто прибирається, міська влада робить для цього все можливе".

"Дороги, на мою думку, в нас погані, а щодо чистоти то ще більш-менш".

"Перш за все, в місті необхідно навести лад, а по-друге, щоб самі мешканці його підтримували і не забруднювали."

На центральних вулицях міста, здавалося б, прибрано, поки не зробити крок вбік. Тут бачимо зовсім неприглядні картини. Колишній кінотеатор "Авангард" просто завалений сміттям і має занедбаний вигляд. Біля загального туалету - сміттєзвалище. Що ж тоді говорити про околиці міста? Там на кожному кроці сміття. Міські дороги також залишають бажати кращого. І центр міста, і невеличкі вулиці потребують вже не ямкового, а капітального ремонту. До речі, щодо прибирання, то тут теж виникає питання: чому працівники установ та організацій мають прибирати перед приватними будинками новгород-сіверців? Мабуть такої традиції немає в жодному закордонному місті. Тож, чи ефектно виглядає Новгород-Сіверський перед прийомом гостей з-за кордону? Про це судіть самі.

{youtube}YF1RlgMiFD4{/youtube}

f t g m

счетчики