Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День сім’ї

Автор Н.Скляренко

Сьогодні міжнародний день сім'ї - день наших з вами родин. Погодьтеся, сім'я кожного є тією маленькою цеглинкою, з якої складається добробут і спокій у нашій державі. Ідеальна сім'я не може існувати без любові, взаєморозуміння і поваги один до одного. Такою є сім'я Олексієнків. Для батьків головне - виховати своїх дітей хорошими людьми.

Недарма День матері та День сім'ї визначаємо навесні, коли розквітає природа. Для кожної людини це чи не найголовніші свята у році. Сім’ю Олексієнків ми зустріли у міському парку, на прогулянці. Поки тато на роботі, мама займається вихованням дітей.

Дар'я Бикова - мама дітей: «Для мене головне, аби мої діти виросли гарними людьми. Ми дозволяємо їм обирати самим собі заняття. Намагаємося їх підтримувати.

Ніка навіть з перших років життя захоплюється малюванням, розповіла мама Даша, а Тимофію подобається музика.»

Тимофій Олексієнко – син: «Для мене найголовніші - мама, тато і сестричка. Я люблю грати на скрипці та хочу навчатися гарно грати.»

Ніка Олексієнко – донька: «Мені подобаються сімейні свята та мандрівки. Я люблю малювати природу».

Даша закінчила музичну школу, її діти також зараз там навчаються, тож творчі здібності у них від мами, а от любов до спорту та мандрівок - це успадковане від тата.

Дар'я Бикова - мама дітей: «Їм подобається мандрувати всією сім'єю: на море, у гори. Люблять відвідувати музеї. Нікін клас щороку їздить на екскурсії, вона бере з собою брата. Їздимо часто до лісу.»

На думку Даші, головним у кожній сім'ї має бути взаєморозуміння та повага до вподобань дітей.

Дар'я Бикова - мама дітей: «Головне - це спільні погляди на виховання дітей, з повагою ставитись до їх захоплень. Підтримувати у всьому своїх дітей.»

Бережіть свої сім'ї, бо самотність ще нікого не зробила щасливим. Намагайтеся створювати у  домівці затишок і тоді почуватимете себе комфортно і ви, і всі члени вашої сім'ї.


{youtube}3IdeD-fyHvQ{/youtube}

f t g m

счетчики