Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Шкільний випускний 2012

Автор О.Лельотко

3 14 випускників з 11-х класів району попрощалися зі школами, щоб стати на шлях нового, дорослого та самостійного життя. В нашому місті, вже за давньою традицією, урочистості пройшли на центральній площі. Вручали ж атестати про повну загальносередню освіту біля стін рідних закладів. В цьому році випускний вечір, як і останній дзвоник, для учнів 11 класів в зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012", пройшов на 2 тижні раніше.

12 травня в школах нашого району пройшли випускні вечори. У місті  зазвичай випускники 11 класів з 3-х навчальних закладів зустрічаються на центральній площі в урочистій обстановці, щоб разом відзначити дуже важливу в житті кожного подію. Цьогоріч вирішили не змінювати традиції, і о 5-тій вечора випускники, їх рідні, вчителі та представники влади вже були на місці зустрічі. Голова Н.-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман, який в цьому році був присутній на урочистостях, як представник влади і як батько випускника, звернувся до присутніх з привітальними словами.

В'ячеслав Кауфман - голова Н.-Сіверської РДА: "В ваших серцях, дорогі діти, печаль та радість, тривога і святкове піднесення – це, тому що ви прощаєтесь з рідною школою, дитинством, рідними вчителями. Надалі вас чекає самостійне доросле життя. Яким воно буде - залежить тільки від вас".

Обрати вірний шлях у житті та не забувати рідного міста бажав цьогоріч випускникам голова міської ради Сергій Пунтус.

Сергій Пунтус - міський голова: "Де б ви не були, завжди пам’ятайте своє місто, батьків та рідну школу, тих вчителів, які навчали вас".

Цього дня випускники приймали вітання від начальника відділу освіти Н.-Сіверської РДА Ірини Зюзько. Ірина Петрвіна зачитала наказ про нагородження випускників району золотими та срібними медалями. Після чого відбулося нагородження. Окрім медалей найкращі у навчанні й у спорті отримали щорічні іменні стипендії голови РДА та подарунки від народного депутата України Ігоря Рибакова, який також надіслав вітальний лист винуватцям свята. Відмінник у навчанні, переможець багатьох олімпіад В'ячеслав Корицький від імені всіх випускників подякував вчителям та батькам.

В'ячеслав Корицький - випускник: "Слова найглибшої вдячності хочеться сказати нашим вчителям, нашим класним керівникам, нашим першим вчителькам. Вони доклали надзвичайно багато зусиль для того, щоб ми стали тим, ким ми є, щоб ми виросли і стали гідними громадянами своєї країни".

Поздоровити старших товаришів прийшли хлопчики та дівчатка, у яких шкільне життя ще попереду.

Наприкінці урочистостей випускники запустили в небо повітряні кульки та закружляли у вальсі. Потім всі попрямували до рідних навчальних закладів, де продовжили урочисте святкування вже в більш вузькому колі. Найбільшу кількість одинадцятикласників відпускає в доросле життя велика родина Н.-Сіверської гімназії №1.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Я хочу вам побажати, щоб доля вишивала на полотні вашого життя тільки радість, щастя, любов. Нехай всі негаразди обходять вас стороною, нехай поруч з вами крокує успіх. "

Далі - найголовніша та найурочистіша мить - вручення атестатів про повну загальну середню освіту. Саме цей документ випускникам відкриє шлях у світ майбутніх професій. Окрему увагу приділяли хлопцям та дівчатам, які відзначились у навчанні та спорті. Багато щирих, добрих та напутніх слів лунало на адресу випускників від батьків. Вони також дякували вчителям за турботу про їх дітей, навчання та виховання. Випускники 11-х класів підготували чудовий концерт, присвячений закінченню школи. Під час якого звучали теплі слова вдячності педагогам - за турботу, батькам - за підтримку. Весь вечір всіх переповнювали хвилюючі почуття.

Максим Халіман - випускник: "Я чекаю в своєму житті змін і сподіваюся, що вони будуть на краще".

Юлія Кравцова - випускниця: "Це останній день, коли ми всі разом. Це такий радісний та  водночас сумний день".

Світлана Дубовець - мати випускниці: "Наші діти вже виросли, і сьогодні останній день їх шкільного життя. Завтра вже буде перший день їх дорослого життя".

Сергій Сергієнко - батько випускниці: "День дійсно радісний. Ми всі турбуємося за наших дітей, зараз випускаємо їх у доросле життя. Раді бачити їх перші кроки".

Завершився випускний бал вальсом, повітряними кульками в небі, зустріччю світанку. Спогади ж про останній шкільний бал ще надовго залишаться в серцях.

{youtube}S1qlpEqc378{/youtube}

f t g m

счетчики