Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Автобуси міського автопарку підвозитимуть випускників на ЗНО

Автор Н.Скляренко

Стартує ЗНО, вже з 15 травня у випускників розпочинається тестування. Як їм дістатися до місця проведення ЗНО? Когось батьки повезуть власним транспортом, а хтось може скористатися послугами міського автопарку.

Вже четвертий рік поспіль працівники АТП 17443 підвозять випускників до пунктів тестування. Але щороку з цього приводу у батьків одинадцятикласників виникає чимало питань.

Микола Душин - директор ПрАТ"АТП 17443": "На сьогодні автобуси готові: фарбуємо, облаштовуємо салон. Є всі дозволи на підвіз дітей. Порада батькам - не зволікайте з купівлею білетів, бо перед самим від'їздом ми їх не продаватимемо. В залежності від кількості пасажирів, вирішувати будемо який автобус пускати в рейс."

Як зазначає Микола Душин, всім необхідним автобуси укомплектовані: медикаментами ,вогнегасниками. Квитки придбати можна у будівлі адміністрації автопарку.

Микола Душин - директор ПрАТ"АТП 17443": " Ціни на квитки нам встановлює ОДА. До Мени та Корюківки - 51грн.76коп. у два боки. До Чернігова - 72грн.30коп.

Зволікати з придбанням квитків не варто, говорить Микола Васильович, якщо ви вже вирішили їхати до пункту ЗНО автобусом, бо у день відправки о шостій ранку квитка вам купити буде ніде. Мешканцям тих сіл, що розташовані на автодорозі до Чернігова, їхати о 6 ранку до Н.-Сіверського не треба, але квиток варто придбати заздалегідь. І тоді і ви, і ваша дитина будете впевнено себе почувати напередодні вирішального іспиту.

f t g m

счетчики