Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Ветеранів вітали вдома та лікарнях

Автор Н.Скляренко

Через свій поважний вік, не всі ветерани ВВВ можуть пройти у святковій колоні в День Перемоги і тому на урочистостях вітають далеко не всіх фронтовиків. Багатьох визволителів 9 травня напередодні свята вітають вдома чи у лікарні.

 

Учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної Війни Олена Дмитрівна Петрова відзначила День Перемоги у ЦРЛ. Хвороба стала на заваді зустрітись з побратимами-фронтовиками та побувати на урочистостях з нагоди 9 травня. Аби хоч якось розрадити Олену Дмитрівну, віддати їй належну шану за героїзм, проявлений у роки Великої Вітчизняної війни, ветерана у лікарні відвідав заступник голови РДА Павло Плотніков. Вручив жінці квіти, пам'ятний подарунок, поспілкувався і побажав довгих років життя та міцного здоров'я. В ці святкові дні керівництво району вітало і інших учасників бойових дій, які не змогли побувати на урочистостях.

{youtube}vBknBgH9Jq8{/youtube}

f t g m

счетчики