Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День Перемоги! Як це було?

Автор А.Чернявська

З кожним роком все менше і менше збирається ветеранів біля РДА, щоб рушити святковою колоною та покласти квіти у підніжжя пам'ятників загиблих побратимів.

Зранку біля РДА було людно. Звідусіль лилися пісні воєнних років. Люди йшли з квітами, посмішками й гарним настроєм. Не зіпсувала святковий настрій і дощова погода. Головні герої свята – ветерани - відрізнялися медалями, що прикрашали їхні костюми. Де ж вони зустріли перемогу, і яке значення має для них це свято, ми поцікавилися у самих ветеранів.

Степан Сигута - ветеран ВВВ: "Перемогу я зустрів в Познані. Пам’ятаю: ми ще були в зимовій формі, нас вишикували і сказали, що війна скінчилася. Скільки тоді було радості! А після війни нас перегрупували для ліквідації СС груп. Після війни я ще відслужив сім років. Відчувається свято, адже ми пережили війну. Сьогодні я дивлюся на молодь, дітей і заздрю їм, бо ми не встигли озирнутися і наші молоді роки пройшли на війні".

Михайло Табаньков - ветеран ВВВ: "Ми зустріли перемогу в м. Богодухові Харківської області в запасному полку. Це одне з тих свят, яке дуже приємне, особливо для колишніх військових. Я відслужив шість років, під час війни з 16 років був вже в армії і я пишаюсь тим, що був воїном- захисником нашої Батьківщини".

Олександр Новосельський - ветеран ВВВ: "Ми раді тому, що ми і наші товариші залишилися в живих, ми згадуємо товаришів, які вже нас покинули".

Зі святом перемоги вітало сивоголових ветеранів і молоде покоління.

Аліна Мартазаєва: "День перемоги - це той день, за який боролися наші діди та прадіди, щоб ми жили щасливо. Ми їм за це вдячні".

Юлія Кривенко: "Наші діди та прадіди йшли на війну в підлітковому війну, залишаючи вдома сім’ї. І я вважаю, що - це гідно пошани і тим, хто залишився в живих. Ми б хотіли побажати здоров'я, щастя, благополуччя, достатку, любові в сім'ї. І найголовніше - щоб вони довго залишалися з нами".

Схиляємо голови на знак пошани до кожного воїна, який віддав своє життя та кров, свідомо захищаючи нашу землю від фашистів.

{youtube}exrxqn4Aq2c{/youtube}

f t g m

счетчики