Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Місце зустрічі змінити неможна.

Автор Н.Скляренко

З кожним роком їх все менше, ветеранів ВВВ, приходить  на святковий вогник у кафе " Сіверянка" - це нагода поспілкуватися з побратимами, хоча б раз на рік, поділитися проблемами з керівництвом району. У теплій святковій атмосфері зустрілися учасники бойових дій з Н.-Сіверського.

 

Місце зустрічі - міський парк - це вже знають всі учасники бойових дій з Новгорода-Сіверського, і раз на рік  приходять 8 травня поспілкуватися з побратимами. Ось і сьогодні вони з бойовими нагородами та радісними обличчями прийшли на святковий вогник. Своїми спогадами про воєнні лихоліття поділився Петро Омелянович Зеляк, і побажав своїм правнукам, молодому поколінню мирного неба.

Петро Омелянович Зеляк - учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної війни: "Не дай Бог, щоб вони не бачили того, що ми бачили ,щоб вони жили в достатку, щоб їх праця оплачувалася достойно, щоб лікувалися та вчилися безплатно, тоді буде нормальне життя."

Пам'ятає про війну не з книжок учасник бойових дій ВВВ Олександр Григорович Демченко.

Олександр Григорович Демченко - учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної війни: "Нас у Вільнюсі застала війна, ми були на вокзалі в ешелоні, коли почали бомбардувати німці. В перші дні війни вже був на фронті."

Все менше їх приходить на зустріч - тих, хто захищав нашу землю від фашизму: кого здоров'я підводить, а хтось іде у вічність, але пам'ять про них живе у серці кожного. Фото на згадку - також добра традиція. Сивочолих ветеранів привітали керівники району. Жити хоча б до 100 років побажав кожному фронтовику І-й заступник голови РДА Іван Гавриленко.

Іван Гавриленко - перший заступник голови РДА: "Пом'янемо тих, хто поліг та не повернувся з фронтів, тому що у кожної сім'ї є це горе. Кожного війна не обійшла стороною: чи рідні, чи близькі воювали. Це горе кожної сім'ї і це свято єдине, яке залишилось з часів Радянського Союзу, яке було є і буде до тих пір, коли ми будемо пам'ятати."

Для ветеранів лунали пісні воєнних років. Слова вдячності за мужність і подвиг, який здійснили сказав на адресу учасників бойових дій голова районної ради Віктор Душин.

Віктор Душин - голова районної ради: "Завдяки кожному з вас, хто тут є, відбулась ця перемога."

Пам'ятати, шанувати і всіляко допомагати тим, хто поборов фашизм - наш обов'язок, сказав голова міської ради Сергій Пунтус. Завтра ветеранів вітатимуть всі новгород-сіверці на урочистих мітингах на Покровщині та біля Вічного вогню, для них організовується святковий концерт та феєрверк, бо свято перемоги - це дійсно величне свято всіх поколінь.

{youtube}XUEGMVSS270{/youtube}

f t g m

счетчики