Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чи відремонтують міські дороги?

Автор І.Радковець

Проїхати місцевими дорогами зараз непросто. На деяких ділянках яма на ямі різної форми та глибини, а також вибоїни та тріщини на асфальті.

 

На сьогодні одним з актуальних питань в місті залишається незадовільний стан покриття доріг. На деяких ділянках яма на ямі різної форми та глибини, деякі з них закидані цеглою. Не тільки їхати, але і йти такими вулицями важко. Капітальний ремонт доріг в цьому році планують зробити по вул. Івана Богуна, Пушкінській та Герцена, з субвенцій державного бюджету виділяється близько 150 тис. грн., і біля 200 тис. грн. виділяється на капітальний ремонт вулиці Івана Богуна.

Сергій Пунтус - міський голова: "Також ми будемо проводити ямковий ремонт на вулицях нашого міста".

В вересні поточного року капітальний ремонт планують зробити на проїжджій частині та тротуарах вулиці Леніна. Хто буде робити капітальний ремонт вище названих вулиць, за словами Сергія Вікторовича, на сьогодні невідомо, адже представники підприємств, організацій будуть чітко визначені після проведення тендеру.

Сергій Пунтус - міський голова: "На проведення деяких ремонтних робіт будуть залучені працівники наших будівельних організацій - це там, де непотрібно проводити тендеру".

Обіцянок щодо ремонту доріг багато, а от чи будуть вони втілені в життя - покаже час.

{youtube}Y_HoJjdY0QY{/youtube}

f t g m

счетчики