Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Піднявся рівень води в річці Десна.

Автор А.Чернявська

Рівень води на річці Десна за останні дні значно піднявся. Такого інтенсивного підняття води не спостерігалось за останні 10 років.

За останні три дні травня вода піднялася на 22 см, скоро вона перекриє всю проїжджу частину.

Цього року весна прийшла до нас з великою повінню. Такої води не було останні 10 років. Щодоби вода інтенсивно прибуває. Щодня працівники райавтодору вимірюють рівень підняття води в річці Десна.

Борис Перцев – начальник філіалу Н.-Сіверський автодор: «У нас встановлена лінійна рейка, на неї нанесена шкала, за якою щодня працівники мосту заміряють рівень підняття води.  Найбільший підйом води був за останні тижні, і на сьогоднішній день складає 357см.»

Причиною повені найчастіше буває танення снігів або тривалі дощі, залежно від типу клімату. Під час цього періоду вода затоплює прилеглу до русла частину домену річки. Повені завдають великої матеріальної шкоди та можуть призвести до людських жертв.

Володимир Жеребок – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: «Цьогорічна повінь характеризується тим, що на початку травня за вихідні вода піднялася майже на півметра. На сьогоднішній день вона становить 549 см над рівнем поста вимірювання, і при такій воді відбувається підтоплення деяких вулиць та господарств.»

На сьогоднішній день підйом води триває, тому ускладнюється човнова переправа з населеним пунктом Биринської сільської ради. РДА виконуються всі необхідні заходи для того, щоб човнове сполучення тривало й надалі.


{youtube}jdbg7Jeg2Wg{/youtube}

f t g m

счетчики