Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сьогодні Всесвітній день книги.

Автор Н.Скляренко

Сьогодні Всесвітній день книги та авторського права саме цього дня померли Сервантес, Шекспір, Коцюбинський, народилися Моріс Дюрон,  Володимир Набоков, Григір Тютюнник. Тож саме у цей день віддають данину пам'яті цим видатним письменникам, книжці та іншим авторам, організовують зустрічі з читачами. Працівники ЦРБ проводять тематичні бесіди, на яких йдеться про життя і творчість поетів та письменників Сіверщини.

 

Успіх книги і самого автора залежить в першу чергу від підтримки видавців, громадськості, бібліотекарів. Саме тому наша бібліотечна система широко популяризує книги поетів та письменників - наших земляків.

Ольга Маджуга - бібліограф Новгород-Сіверської ЦРБ: "Мене дуже вразила книга нашого новгород-сіверського поета Миколи Бицюка. Декілька років тому в бібліотеці була презентація, книга має назву "Исправленому верить", книга з філософським, незвичним змістом. Відчувається, що автор людина інтелектуальна".

Збірка знаної всіма поетеси Ніни Осадчої "Когда бессонной ночи непокой" зачитали як-то кажуть "до дірки", бо дуже вона лірична і торкається найпотаємніших струн душі читача. Користується попитом збірки поезій Михайла Бунака. Варто зазначити, що природа нашої Новгород-Сіверщини надихає  саме на написання віршів. Тоді як більшість чернігівських авторів пишуть прозою.

Ольга Маджуга - бібліограф Новгород-Сіверської ЦРБ: "Віталій Леус  відомий вже з 90-х років минулого століття. В нього детективні твори, які читаються із захватом і завжди не знаєш чим закінчиться твір. Саме цим і захоплює цей автор. Ще в нас є збірник Станіслава Марійчика "Квітка папороті", в який входять повість ""Полустанок смерті" та кінороман "Квітка папороті". Твори цього автора ніколи не залишають читача байдужим".

Книжковий фонд ЦРБ поповнюється новими примірниками авторів Чернігівщини: Валентини Мастерової, Олексія Брика, Михайла Годенка, Миколи Адаменка. Новгород-Сіверці цікавляться новими виданнями, бо і герої творів, і сюжети дуже близькі нашій сіверській душі, зрозумілі і самі ідеї книг, де перемагає добро, милосердя і краса над безграмотністю та жорстокістю.

{youtube}_CRgYeTqfV8{/youtube}

f t g m

счетчики