Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чергова перемога Новгород-Сіверського боксера.

Автор О.Лельотко

Андрій Тимошенко став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів. За результатами змагань наш боксер потрапив до складу збірної України. Поєдинки за чемпіонський титул пройшли в Чернівцях.

З 8 по 14 квітня в м.Чернівці пройшов чемпіонат України з боксу серед юнаків 96-97 років народження. У змаганнях брали участь 26 команд з областей України. Всіх учасників було 288. Чернігівщину представляли 6 спортсменів. У складі збірної боровся за чемпіонський титул Н.-Сіверський боксер Андрій Тимошенко. На боксерському ринзі за час чемпіонату наш земляк провів чотири поєдинки. У першому жереб звів Андрія з київським боксером. В минулому році Н.-Сіверський спортсмен йому поступився. В цьому, з рахунком 5:0, виграв. З таким же результатом він переміг другого суперника. У чвертьфіналі на Андрія чекало справжнє випробування - бій з призером чемпіонату Європи Денисом Васильєвим. Це був поєдинок за вихід до півфіналу. Мало хто сподівався на перемогу н.-сіверця.

Віктор Балабко – тренер з боксу: Поєдинок розпочався для нас зразу з першого раунду, склався достатньо вдало, і після першого раунду ми вигравали за очками 4:5. Але основна несподіванка настала з другого раунду , коли з перших секунд Андрій пробив прямий правий на зустріч і Васильєв опинився в дуже важкому нокдауні, після якого він не оговтався до кінця поєдинку. Це видно по рахунку 9:5, а третій раунд - 16:9. Ми перемогли вдвічі більше за очками. Перевага була явною в наш бік, але все стало навпаки.

Після перемоги у третьому поєдинку Андрій потрапив до півфіналу і призове місце було вже гарантоване.

Андрій Тимошенко: Я останні змагання проводив у Чернівцях на Чемпіонаті України і боксував перший бій з київським боксером.  Я йому два роки тому програв ,а в цей раз виграв. Другий бій був з суперником з Закарпаття, суперник був сильний ,але я переміг. Третій суперник з Запоріжжя, чемпіон Європи ,я його теж переміг, а четвертий бій я поступився супернику з Донецька.

Таким чином на Чемпіонаті України Андрій Тимошенко став третім та здобув для своєї збірної бронзову медаль. За результатами всіх поєдинків, в командному заліку Чернігівщина опинилась на третьому місті, виборовши дві бронзи, одне срібло та одне золото. До речі, ці змагання були відбірковими. Переможці представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи, що пройде в Болгарії. Андрій же , ставши бронзовим призером чемпіонату, потрапив до складу збірної України. Зараз же н.-сіверський боксер готується до Всеукраїнської спартакіади, яка пройде в Одесі. Змагання розпочнуться 1 травня.