Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Триває озеленення міста.

Автор Н.Скляренко

Наше місто відоме не лише своїми визначними пам'ятками архітектури, а й тим, що воно потопає в зелені. Аби і надалі гості Н.-Сіверського захоплювались ним, а місцеві жителі пишались красою своєї малої Батьківщини, щороку навесні проводять заходи з озеленення вулиць Н.-Сіверського.

 

Про те, аби клумби міста були впорядковані і гарно виглядали, у міськраді подбали ще в лютому.

Сергій Пунтус – міський голова: У нас вже висаджено певна кількість розсади. Є договір з СЮН. На території міськради плануємо зробити невеличку тепличку. В минулому році над цим недопрацювали”.

Наразі ж тривають роботи з озеленення нашого міста. Біля всіх організацій, установ, навчальних закладів та підприємств почалася висадка ранніх квітів. Минулоріч очі міських жителів та гостей милували красиво оформлені клумби, цьогоріч вони також мають бути різнобарвні.

Сергій Пунтус – міський голова: Всі ви бачили влітку минулого року клумби біля будинку культури. Проте одна з кращих - біля готелю "Слов'янський". Там завжди багато квітів і красиво”.

Окрім квітів, висаджуватимуть різні породи дерев в міському парку імені Т.Шевченка. Декоративні кущі та низькорослі дерева прикрашатимуть місцевість вздовж монастирської стіни та біля готелю "Слов'янський", замість спиляних старих тополь по вулиці Шевченка також ростимуть молоді деревця. Разом з озелененням у рамках благоустрою обпилюють  гілки старих дерев і розчищають вулиці від старих насаджень.

{youtube}RhR9aHUoYWQ{/youtube}

f t g m

счетчики