Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Робоча поїздка голови облдержадміністрації до Семенівського району.

Автор Т.Лось

18 квітня голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко перебував з робочою поїздкою в Семенівському районі. У рамках візиту очільник області взяв участь у спільному розширеному засіданні колегії Семенівської РДА та президії райради. У засіданні колегії також взяв участь народний депутат України голова депутатської фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков.

З робочою поїздкою 18 квітня в Семенівському районі побував голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко. Разом  з ним приїздив для ознайомлення з проблемами Семенівського краю на місці народний депутат України, голова фракції "Реформи заради майбутнього"  Ігор Рибаков. Вони взяли участь у спільному розширеному засіданні колегії Семенівської РДА  та президії районної ради, де йшлося про підсумки виконання програми економічного та соціального розвитку та бюджету району за І квартал 2012 року. Очільник області та народний депутат того ж дня побували на богослужінні в церкві Ікони Козацької Божої Матері, де отримали благословення на добрі справи.

В рамках реалізації на місцевому рівні соціальних ініціатив Президента України Володимир Хоменко та Ігор Рибаков відвідали Семенівську центральну районну лікарню. На зустрічі керівника області з трудовим колективом лікарні йшлося про найболючіші проблеми медиків. Адже на сьогоднішній день у галузі медицини особливо в невеликих регіональних медичних закладах дуже відчутний брак коштів навіть на найнеобхідніше. У свою чергу народний депутат Ігор Рибаков подарував лікарні кардіограф та пообіцяв посприяти вирішенню деяких питань. За словами Володимира Хоменка, такі робочі поїздки за участю народних депутатів і взагалі представників влади допомагають краще зрозуміти місцеві проблеми, наближають владу до людей і покращують методи управління. Забезпечуючи тим самим соціально-економічний розвиток не лише в окремому регіоні, а й в цілому в державі.

Володимир Хоменко - голова Чернігівської ОДА: "Я вважаю, що такі зустрічі необхідні з депутатами всіх рівнів, щоб за життя і проблеми кожного регіону було зрозуміло не із засобів масової інформації, а від спілкування з людьми, яких безпосередньо турбує ця проблема. І тут же знаходити шляхи вирішення цієї проблеми і повертати довіру до влади".

У рамках робочої поїздки того ж дня очільник області з народним депутатом побували в с.Машеве на будівництві нової школи. Вже кілька років про просторі класи і спортзали мріють машевські школярі. Володимир Миколайлович у підрядчиків поцікавився станом справ на новобудові та пообіцяв взяти під свій особистий контроль завершення будівництва. Про школу та інші проблеми села говорили на зустрічі голови ОДА, і народного депутата з Машевським сільським головою та жителями села. Від Ігоря Рибакова найстаршим мешканцям Машевого вручили новенькі радіоприймачі. Підсумовуючи день, проведений на Семенівщині народний депутат Ігор Рибаков відзначив, що справ, які потребують його допомоги і втручання він побачив багато, все одразу вирішити неможливо, але він зробить все від нього залежне.

Ігор Рибаков - народний депутат України, голова фракції "Реформи заради майбутнього": "Сьогодні ми побачили ці проблеми, що є в цих районах. Є проблеми першочергові , які потрібно вирішувати вже сьогодні, а є й такі, які будуть вирішуватися в майбутньому. Є чіткий план дій для того щоб ми найближчим часом получили результат вирішення тих проблем, які я сьогодні побачив. І ми як фракція включаємося в будівництво школи, яке ми сьогодні бачили".

{youtube}DDuGlf_rAXk{/youtube}

f t g m

счетчики