Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Вчора Новгород - Сіверський відвідали голова Чернігівської облдержадміністрації

Автор Н.Скляренко

Вчора Новгород - Сіверський відвідали голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко та народний депутат України, голова фракції "Реформи заради Майбутнього " Ігор Рибаков. Почесні гості побували у Спасо-Преображенському монастирі та провели особистий прийом громадян.

 

Голова ОДА В. Хоменко разом з заступниками М. Стрільцем, В. Тканком та народний депутат України І. Рибаков під час перебування на Н.-Сіверській землі відвідали Спасо-Преображенський монастир, поклали квіти до пам'ятника жертвам фашизму. Почесні гості побували у храмі на богослужінні, на якому оспівувалось Світле Воскресіння Господнє та святковий Пасхальний тиждень, що триває. Народний депутат подарував служителям монастиря Євангеліє та євхаристичний набір для здійснення богослужінь, після чого відбулась екскурсія по монастирю. Голова ОДА В. Хоменко визнав символічним відвідування Н.-Сіверського саме на початку Пасхального тижня.

 

Володимир Хоменко – голова Чернігівської ОДА: «Мені дуже приємно бути на Н.-Сіверській землі особливо в ці святкові дні. Робота із народним депутатом України І. Рибаковим у нас розпочалась не сьогодні. Ті проекти, які були раніше, є яскравим прикладом консолідації зусиль виконавчої влади і депутатського корпусу. Зараз це виявлено в серйозних проектах, які діють на  Чернігівщині за підтримки Верховної Ради та депутатської фракції. Якщо говорити про Н.-Сіверську землю, то зараз уже маємо яскравий приклад - сьогодні 14 млн. гривень на боротьбу із зсувами земель у місті. На підході дуже багато серйозних питань для всього Н.-Сіверського району. Про них ми будемо говорити трохи пізніше, коли рішення будуть прийняті і вже підписані, але я повинен сказати, що  спільними зусиллями, за підтримки народного депутата Ігоря Рибакова для північного нашого регіону буде вирішено дуже багато важливих питань.»

Народний депутат України І. Рибаков відзначив, що Н.-Сіверщина має свою непересічну історію і цей край повинен надалі розвиватися.

Ігор Рибаков – народний депутат України, голова фракції «Реформи заради майбутнього»: «У мене є янгол охоронець – Ігор Чернігівський, так Господь Бог дав мені таку думку на службу. Я сам з Одеси, і зараз в Одесі 9 районів, які зараз завдяки мені знаходяться в гарному стані. Тепер я взявся за Чернігівський край.»

Після екскурсії, голова ОДА та народний депутат провели особистий прийом громадян. Наші краяни зверталися за допомогою у вирішенні проблемних питань. Зокрема переймалися подальшою долею пансіонату "Чайка". До Володимира Миколайовича зверталась і директор Гремяцької школи з проханням організувати підвіз дітей до навчального закладу. Цікавило мешканців Н.-Сіверського, коли розпочнуться у місті протизсувні роботи, зокрема біля готелю "Слов'янський". Чимало н.-сіверців зверталися і до народного депутата І.Рибакова.

Тетяна Козинець – мешканка с.Бугринівка: «У нас зоріло все. Згоріли документи і нам необхідна допомога, фінансова допомога, нам необхідно відновити втрачені документи майже для всієї родини. І Ігор Олександрович пообіцяв допомогти.»

Альвіна Сулім – мешканка м. Новгород-Сіверський: « Я просила І. Рибакова, аби він посприяв провести централізовану каналізацію по вул. Леніна. Просила ще про одне: допомогти відремонтувати будинок, який оформлений як ОСББ, а коштів у мешканців на його ремонт не вистачає.»

Після зустрічі з представниками влади у н.-сіверців залишились лише позитивні враження та сподівання, що їх проблеми будуть вирішені.

{youtube}bDfIkLGLqsM{/youtube}

f t g m

счетчики