Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Стартувала акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

Автор Н.Скляренко

Більше 30 порід дерев перед Володимирівським лісництвом висадили працівники Новгород-Сіверського держлісгоспу разом зі школярами, акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" проходила за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів, ТОВ лісівників України та Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Майбутнє лісу в руках кожного з нас - так вважають працівники Новгород-Сіверського держлісгоспу, тож сьогодні вони всі дружно вийшли на роботу і почали насадження декоративних дерев. Інвентар готовий, люди також, тож починають роботу.

Весняне сонце також сприяло добрій справі, загалом лісівники висадили більше 30 порід екзотичних дерев, у планах - створення міні-дендропарку, де ростимуть незвичні для нашої місцевості зелені красені.

Микола Засько - директор ДП "Новгород-Сіверське лісове господарство": "В основному - це дерева, для озеленення. Тут і модрина, ялина, сосна кримська, різні породи можевельника, декілька порід барбарису, пурпурник ,калина, рябина, сосна і береза."

Деякі екземпляри вирощували у розсадниках держлісгоспу, інші - замовляли колегам з Сумщини. До благородної справи залучили і учнів Чайкинської ЗОШ.

Вадим Федько - учень Чайкинської ЗОШ І-ІІІ ст.: "Ми тут всі зібралися для посадки дерев, це - дуже приємна справа. Як ви бачите, тут садять різні дерева для того, щоб збагачувати нашу природу".

Сергій Шавша - учень Чайкинської ЗОШ І-ІІІ ст.: "Ми вперше беремо участь у посадці дерев. М и не знаємо як садити деревця і будемо питати поради у більш досвідчених лісівників. Я сподіваюся, що коли ми посадимо ці дерева, вони будуть милувати нам око в майбутньому."

Спеціалісти лісової справи з задоволенням пішли назустріч дітям і ознайомили зі специфікою висадки дерев. Разом з акцією "Майбутнє лісу у твоїх руках" лісівники проводять акцію "За чисте довкілля" та "Чисте джерело".

{youtube}myJN_if5qJk{/youtube}

f t g m

счетчики