Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Прийом заявок на видачу пільгових телетюнерів - розпочато

Автор О.Лельотко

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює мережа цифрового наземного ефірного телебачення. Відтепер через звичайну антену можна дивитись безкоштовно 20 (а незабаром 32) українських телеканалів у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій - телетюнер. Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовлення, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову "Про затвердження порядку використання коштів, передбаченому у держбюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати телетюнери,  ті, що відносяться до цих категорій, повинні до 1 липня 2012 року, звернутись до місцевих управлінь та соціального захисту населення з відповідною заявою.

 

В управлінні праці та соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА вже почали приймати заяви на безкоштовні телетюнери. В нашому районі, за попередніми розрахунками, на отримання такого пристрою мають право більше двох тисяч громадян.

Галина Гавриленко - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: "Інваліди першої та другої категорії, а також інваліди Великої Вітчизняної війни 3-ї групи; особи, які виховують дитину-інваліда, за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному забезпеченні; особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу, згідно із Законом України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям"; особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Для безкоштовного отримання телетюнера громадяни, що відносяться до вказаних категорій, з відповідною заявою та документами повинні звернутись до управління праці до 1 липня 2012 року.

Галина Гавриленко - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: "Громадяни, які мають інвалідність або дітей-інвалідів, до заяви повинні надати копію довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності; для інвалідів війни 3-ї групи, також копію посвідчення інваліда Великої Вітчизняної війни. Громадяни, які мають дітей-інвалідів, повинні надати копію медичного висновку про те, що їхня дитина є інвалідом, і копію свідоцтва про народження дитини. Всі категорії, які будуть звертатися з заявою за телетюнерами, повинні мати при собі оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та оригінали документів, з яких будуть надаватись копії.

Проте варто також зазначити, безкоштовне надання телетюнерів буде відбуватись за правилом: 1 телетюнер на одне житлове приміщення. Тобто, незалежно від того, скільки в сім'ї осіб, які відносяться до вже зазначених категорій населення, пристрій для приймання сигналів цифрового телерадіомовлення вони отримають лише один.

f t g m

счетчики