Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Учні зі Смяча за чисте довкілля

Автор Н.Скляренко

В селах Новгород-Сіверського району також готуються до Пасхи, зокрема в Смячі на вулицях села прибрано. Школярі і собі взялися до роботи і, аби не відставати від дорослих, зайнялися благоустроєм свого  навчального закладу.

Прибирання залишків сухого листя, минулорічної трави, обкопування та побілка вапном дерев - це основна робота, якою займаються в останні декілька тижнів школярі Смяцької ЗОШ у рамках програми "Чисте довкілля".

Діана Ткач - учениця Смяцької ЗОШ І-ІІІ ст: "Тільки зійшов сніг, і ми стали прибирати свою територію. Будемо білити деревця, саджати квіти, аби наша школа була красивою."

Кожен учень та кожен вчитель вболіває за рідну маленьку сільську школу, тому вже запланували ряд заходів щодо озеленення пришкільної території,впорядкування квітників.

Валентина Матюк - вчитель Смяцької ЗОШ І-ІІІ ст: "У цьому році вже планується довготривалий проект ,він починається в квітні і закінчиться у жовтні. Щодо озеленення території школи, то будемо впорядковувати клумби, за кожним класом закріплені квітники, діти збирають насіння восени та висаджують навесні, потім будемо розробляти клумби, насаджувати квіти. Також проводимо акції: «Посади дерево», «Ліси для нащадків», «Юннатівський зеленбуд». І будемо насаджувати кущі, дерева."

Педколектив та теперішні учні Смяцької школи бажають залишити гарні спогади, тому саджатимуть фруктові дерева і вони радуватимуть своїми смачними плодами прийдешні покоління.

{youtube}jJMO3egwGY0{/youtube}

f t g m

счетчики