Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підготовка до Великодніх свят

Автор І.Радковець

Незабаром Великодні свята і до них вже в районі розпочинається підготовка. З цього приводу відбулася зустріч голови районної державної адміністрації з представниками релігійних організацій району.

Щоб обговорити наявні проблеми, поспілкуватись у більш тісному колі, обговорити шляхи подальшої співпраці й святкування Великодніх свят відбулась зустріч голови райдержадміністрації В.Кауфмана, заступника П.Плотнікова голови ЦРЛ С.Шам, начальника Н.-Сіверського РВ УМВС В.Пархоменка зі служителями Спасо-Преображенського монастиря, Успенського собору, сіл Бирине та Грем'яч. Під час зустрічі присутні обговорили питання підготовки та проведення Великодніх свят, організації Пасхальних богослужінь у населених пунктах району. Настоятелі соборів говорили про забезпечення правопорядку, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Окрім забезпечення правопорядку, акцентували увагу на медичній допомозі, чергуванні медпрацівників в соборах на свята. Це питання голова ЦРЛ С.Шам пообіцяла вирішити. Також присутні говорили про час початку Пасхальних богослужінь в районі. Тож нехай Великодні свята пройдуть в районі без всіляких негараздів та негативних наслідків, а Пасха залишить лише приємні спогади.

f t g m

счетчики