Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Презентація путівника по Чернігівській області

Автор Н.Скляренко

В музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулась презентація путівника по Чернігівській області, подарованого благодійною організацією Президентського фонду Л. Кучми "Україна". Він містить у собі відомості про міста Чернігівщини, історію нашої області, національні природні парки, музеї, опубліковано туристичні маршрути, читачі знайомляться з традиційними стравами Cіверського краю. На презентацію запросили представників влади, освітян, мешканців Новгорода-Сіверського.

Путівник по Чернігівській області - дарунок благодійної організації Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна".

Микола Сугоняко - директор музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім": "Завдяки Леоніду Даниловичу Кучмі, ми зараз знаходимось в цій гарно відреставрованій будівлі. Ми й надалі продовжуємо з ним співпрацювати. І ось зараз Леонід Данилович від свого фонду передав нам книги - путівники по Чернігівській області з проханням передати ці книги до бібліотек та шкільні заклади."

Це видання, перш за все, необхідні навчальним закладам Н.-Сіверського району, бо містять відомості про міста Чернігівської області, історію розвитку Чернігівщини, відомих особистостей, що прославили наш край, до уваги читачів карти та туристичні маршрути по Чернігівському краю. Всього у школи району було передано 30 путівників. Бібліотечний фонд району поповнився 50-тьма примірниками. Від Президентського фонду Л.Кучми "Україна" декілька путівників подаровано Н.-Сіверській РДА та райраді.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "Основне завдання будь-якого путівника - це показати людям те, що є такі краї і те, що тут є на що подивитися. Дуже символічно те, що ми отримали такий подарунок від нашого земляка Л.Кучми та його фонду".

Наразі готується до друку аналогічний путівник по Н.-Сіверському району.

Олена Радченко - заступник директора музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" з наукової роботи: "Наш Новгород-Сіверський путівник матиме назву "Новгород-Сіверський путівник". Він вийшов не гірше Чернігівського. Зараз книга майже готова до друку - це буде 64 сторінки."

Загалом по всій Україні такого роду путівників видано в Хмельницькій та Чернігівській областях. Наш Н.-Сіверський путівник буде першим в Україні серед районних путівників.

f t g m

счетчики