Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В області розпочався місячник добровільної здачі зброї

Автор А.Чернявська

З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів із незаконного обігу, з 1 по 30 квітня цього року на території Новгород-Сіверського району та Чернігівської області проводиться місячник добровільної здачі зброї та вибухових пристроїв.

Євген Чернявський - інспектор по дозвільній системі Н.-Сіверського РВ УМВС, ст. лейтенант міліції: "Мета цих заходів, щоб громадяни прийшли без побоювань до органів внутрішніх справ та здали всю зброю та боєприпаси, які в них незаконно зберігаються. В зв'язку з цим, громадяни звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. Також громадяни, які здають незаконну зброю, мають право зареєструвати її на своє ім'я в установленому законом порядку.  Про те, що зброя у людей міста Новгород-Сіверський і району є, свідчить статистика вилучення зброї. Протягом трьох місяців цього року вилучено з незаконного обігу 6 одиниць зброї, 375 боєприпасів до неї. Притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил дозвільної системи 17 власників зброї, з яких стягнуто біля 500 грн. штрафу."

В минулому році громадянами добровільно здано 24 одиниці зброї, з якої значна кількість це мисливські гладкоствольні рушниці, які були здані власниками в зв'язку з їх непридатністю для подальшого використання та застарілі моделі, багато було здано газових пістолетів, в зв'язку з небажанням власників здійснити їх перереєстрацію. З тих, хто добровільно не здасть зброю чи вибухові пристрої, може бути стягнуто штраф.

Євген Чернявський - інспектор по дозвільній системі Н.-Сіверського РВ УМВС, ст. лейтенант міліції: "Протокол складений, у чоловіка конфіскується ця зброя, штраф буде 85 грн., якщо нарізна зброя - буде кримінальна справа. За більш детальнішою інформацією звертайтесь в Н.-Сіверський РВ УМВС."

Отож, слід зважати на власну безпеку і безпеку інших. Правоохоронці застерігають: подбайте про те, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Скористайтесь наданою можливістю під час місячника добровільної здачі зброї у квітні.

f t g m

счетчики