Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міжнародний чемпіонат з боксу серед молоді

Автор О.Лельотко

Н.-Сіверський боксер, вихованець ДЮСШ "Олімп" Владислав Жура у складі збірної Чернігівської області брав участь у Міжнародному турнірі. Змагання пройшли в м. Гомель, Республіки Білорусь.

З 20 по 24 березня в місті Гомель Республіки Білорусь проходив Міжнародний чемпіонат з боксу серед молоді, у ньому брали участь кращі спортсмени Росії, України, Білорусі. У складі Чернігівської області виступав Новгород-Сіверський боксер, вихованець Віктора Балабка, Владислав Жура.

Віктор Балабко – тренер з боксу: "Збірну Чернігівщини представляли 5 спортсменів, в складі якої був наш спортсмен Владислав Жура. Це спортсмени вагової категорії 75 кг. З Чернігова Владислав Ладинський, відомий нам по боях з Молчаном. Також в ваговій категорії 69 кг. боксував Троян Сергій і в 56 кг. боксували Владислав Жура і Максим Воронін. В категорії 52 кг. був боксер з Ніжина Рахман Сабіров".

Наш земляк Владислав Жура за час турніру двічі виходив на ринг, обидва рази його суперниками були боксери з Мінська.

Владислав Жура – боксер: "Перший бій я боксував з суперником 1994 року народження. Він був нижче на зріст, з такими боксувати незручно, але я виграв цей поєдинок. Виграв в другому раунді достроково. Другий бій був з суперником значно вищим за мене на зріст, суперник був дуже сильний. У нього було 116 боїв, 98 перемог, він учасник першості миру в Європі".

Наприкінці квітня в місті Львів походитиме чемпіонат України серед молоді. Владислав Жура зараз ретельно готується до цих змагань. За весь час тренувань він уже три рази брав участь у Всеукраїнських чемпіонатах, двічі ставав призером змагань.

f t g m

счетчики