Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Понтонний міст почали відновлювати.

Автор О.Лельотко

Сьогодні розпочались роботи по відновленню понтонного мосту, який поєднував Н.-Сіверський з Биринською сільською радою. Серед головних перешкод, які не дають змоги якнайшвидше завершити справу, несприятливі погодні умови.

З 18 січня дорожнє сполучення між Н.-Сіверським та Биринською сільською радою припинилось. Як пам'ятаємо, понтонний міст зірвало і він поплив за течією у напрямку Путивська. Завдяки оперативним діям обидві його частини вдалося вчасно зупинити та міцно закріпити. Одразу було заплановано його відновлення. І 28 березня, не зважаючи на несприятливі погодні умови, робота розпочалася. З самого ранку почали транспортувати частину мосту, що знаходилась найближче.

Володимир Жеребок - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: "Основні проблемами по відновленню мосту - це те, що міст знаходиться на дуже великій відстані більше 25 км., а також його транспортуванню заважають погодні умови."

Роботи по відновленню мосту планують провести якнайшвидше, зазначає Володимер Жеребок. Коли завершать - казати зарано.

Володимир Жеребок - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: "Кінцевий термін закінчення робіт передбачити важко, бо на саму роботу впливає багато чинників. Роботи по відновленню конструкції неможливі, тому потрібно його встановлювати там, де течії немає, а вже потім, змонтовану конструкцію, встановлювати на місце її дислокації."

На відновлення та транспортування були залучені працівники Чернігівського облавтодору, служби автомобільних доріг, співробітники 8-го навчального центру Держспецтрансслужби. З перших же днів надзвичайної події цю справу взяв під контроль народний депутат України Ігорь Рибаков.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "Це було стихійне лихо, слід зазначити, що вже в перші дні до міста приїхали представники народного депутата, вони вивчили ситуацію і оперативно звернувся до відповідних міністерств та відомств, які відповідальні за цю роботу, поставив собі це питання на контроль і намагався надавати ту допомогу, яка була в його компетенції. Це спільна робота всіх органів і тут потрібно бути вдячним всім, хто брав участь в цій роботі."


border: 1px solid #cccccc; float: left; margin-right: 5px; margin-top: 3px; margin-bottom: 3px; padding:2px;
f t g m

счетчики