Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Дві пожежі за три дні

Автор О.Філонова

Дві пожежі за кілька днів сталися в районі.

Вихідними в Мамекині згорів житловий будинок. Пожежу спричинуло коротке замикання в електромережі.

Дмитро Гаркавий - інспектор Н.-Сіверського райвідділу Держтехногенбезпеки України в Чернігівській області: "Будинок згорів вщент, залишились самі стіни. Пожежа виникла внаслідок короткого замикання. Господиня  займалася господарськими роботами і в коробці виникло коротке замикання. Від коробки полум'я поширилось на все помешкання, господар спочатку намагався погасити пожежу сам, але в нього нічого не вийшло, тільки потім він викликав пожежну охорону. До села Мамекине 20км., поки рятувальники дісталися до місця події, полум'я охопило весь дах."

Повної перемоги над вогнем пожежні досягли тільки о 6 вечора. Вогонь знищив шифер, перекриття, деякі речі й загалом завдав шкоди на 40тис. грн. А в понеділок на вул. Соборна в місті вогнеборці гасили вже іншу пожежу. Її причина - неправильне облаштування печі.

Дмитро Гаркавий - інспектор Н.-Сіверського райвідділу Держтехногенбезпеки України в Чернігівькій області: "Боров опалювальної печі щільно прилягав до балок, які утримували дах. Звісно, в пожежі винні не господарі, а ті хто будував будинок. З розтрісканого димоходу випала жарина, яка й призвела до пожежі."

Вчасно надана допомога зберегла майно мешканців будинку, втрати порівняно незначні, однак, щоб навести лад, знадобиться час. Пожежні радять частіше перевіряти димарі, чи є відступки для захисту горючих конструкцій, та чистити сажу.

f t g m

счетчики