Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Цьогорічна компанія зовнішнього незалежного оцінювання мае ряд відмінностей

Автор Н.Даценко

Цьогорічна кампанія зовнішнього незалежного оцінювання має ряд відмінностей. Зменшено кількість пунктів реєстрації, забороняється мати при собі мобільний телефон, навіть вимкнений, у деяких предметах змінюється кількість завдань і час на їх виконання. 
Цьогорічна кампанія ЗНО стартувала 1 січня і триватиме до 24:00 28 лютого.  Що ж змінилося?   По-перше, у Чернігівській області усього три пункти реєстрації: в Чернігові, Ніжині, Корюківці.   Документи до них можна пересилати поштою, листом на замовлення.

Світлана Біла - завідуюча районним методичним кабінетом: "Проте до цих пунктів реєстрації звертаються одиниці, інші можуть скачати програму з Українського центру оцінювання якості освіти. Там повний перелік документів, які листом на замовлення відправляються до УЦОЯО."

Після перевірки в УЦОЯО неправильно заповнені документи повертаються адресатові, аби той виправив помилки і знову переслав їх.

Суттєвою зміною є й те, що буде за бажанням складатися тест з російської мови. Усього, як і торік, 5 предметів. У деяких змінюються кількість завдань і час на їх виконання.  Заборонено мати при собі мобільні телефони.

Світлана Біла - завідуюча районним методичним кабінетом: "За наявності мобільного телефону результати будуть анулюватись.  Такої жорсткої норми раніше не було, а зараз так зробили, щоб не було дзвінків другу."

До пунктів реєстрації на тестування абітурієнти мають діставатися самостійно. Але, як зазначила завідуюча райметодкабінетом Світлана Біла, швидше за все, як і торік, підвозитимуть дітей централізовано.      

f t g m

счетчики