Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Районній організації ветеранів – 25 років

Автор Т.Лось

25 років тому в Н.-Сіверському створена районна організація ветеранів. А зараз до її складу входить 57 первинних ветеранських організацій, налічує вона понад 8 тис. членів. Днями ювілейну дату - 25-ти річчя організації відзначали урочисто.

Найбільша, найпотужніша та найавторитетніша - такі слова говорили на урочистих зборах про Новгород-Сіверську районну організацію ветеранів. Здобутки її членів неоціненні, за їх плечима невтомна праця на благо держави. Ювілейну дату створення організації ветеранів відзначали в читальному залі районної бібліотеки. Урочистості відкрив голова районної ради ветеранів Василь Блохін. Він розповів про те, чим займаються організація, які в неї проблеми, як вдається їх вирішувати.

Василь Блохін - голова районної ради ветеранів: «25 років - невеликий відрізок в часі, ветеранська організація за ці роки пройшла нелегкий шлях і перетворилась в потужну, авторитетну громадську організацію в районі. Від  імені районної ради ветеранів щиро й сердечно вітаю вас с 25-ти річчям районної ветеранської організації, бажаю всім міцного здоров’я, довголіття, бадьорості і подальших успіхів у роботі, нехай ваші рідні і близькі будуть завжди дарувати вам тепло».

Вітали ювелярів і представники влади. Заступник голови райдержадміністрації с гуманітарних питань Павло Плотніков відзначив важливість такої організації та здобутки її членів.

Павло Плотніков - заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань: «Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять: наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватись, скільки випробувань, горя і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які пронесли через своє життя».

Слова привітань звучали від представника районної ради, керуючої справами апарату райради Тетяни Реви. Вітав присутніх у залі голова міської ради Сергій Пунтус. Він відзначив, що ця організація займає активну громадську позицію, відстоює інтереси своїх членів. Сергій Вікторович побажав і надалі процвітання і здоров’я усім, хто входить до складу цієї потужної і авторитетної організації. Грамотами та подяками від райдержадміністрації, районної ради, міської ради, обласної і районної організацій ветеранів були відзначені найактивніші учасники організації ветеранів.

На урочистих зборах був присутній і представник народного депутата фракції "Реформи заради майбутнього" Ігоря Рибакова Роман Дондик.

Роман Дондик - представник народного депутата України фракції "Реформи заради майбутнього" Ігоря Рибакова: «Низький уклін вам, за вашу мужність, за ваш героїзм, за відвагу. Хочу побажати вам міцного здоров'я та довголіття».

Ветеранів вітали святковим концертом працівники культури. Пісні про Велику Вітчизняну війну, ліричні, душевні та веселі спонукали глядачів то сумувати, то посміхатися.

Після концерту всіх, хто прийшов на свято, запросили до святкового столу. Можливість відсвяткувати ювілей своєї організації в товариському колі надав народний депутат України фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков.

f t g m

счетчики