Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Шлюбний вік для жінок підвищено

Автор А.Чернявська

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо підвищення шлюбного віку". Відтепер шлюбний вік для чоловіків і жінок встановлений на рівні 18 років, хоча в попередній редакції для жінок він становив 17 років. Основна мета закону - запровадження більш цивілізованого і відповідального ставлення підростаючого покоління до шлюбно-родинних  відносин, які традиційні для українського суспільства.

 

Сім'я сьогодні - точка перетину всіх соціальних явищ, що відбуваються в нашому суспільстві, його своєрідний портрет, відображення процесів, що відбуваються в ньому. Законом встановлюється однаковий шлюбний вік для чоловіків та жінок на рівні 18 - ти років, визначається мінімальний шлюбний вік в Україні на рівні 16 років лише у виняткових випадках. Молоді люди, вступаючи в шлюб, не усвідомлюють тієї відповідальності, яку вони на себе беруть, саме через це ранні шлюби не міцні в більшості. Ми запитали у наших громадян, як вони ставляться до ранніх шлюбів.

- Негативно, бо ці ранні шлюби "сідають батькам на шию", то нехай дівчинка або хлопець отримає освіту, потім влаштується на роботу, а вже тоді думає про сім'ю.

- Коли є бажання, тоді й треба одружуватись.

- Психологи кажуть, що в 25 років людина стає зрілою і знає, що їй робити, і що не робити.

Завжди існувала проблема - як знайти свою споріднену душу, свою половинку, тобто ту єдину людину,при спілкуванні з якою виникало б відчуття найбільшого душевного комфорту, щастя. Будемо сподіватися, що новий закон сприятиме створенню нових міцних сімей.

f t g m

счетчики