Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Піротехніки звільнили понтони від льоду

Автор А.Чернявська

Біля мосту, що з'єднує села Путивськ і Пирогівка були проведені підривні роботи. Мета - безаварійний пропуск льодоходу та весняної повені.

Для забезпечення безаварійного пропуску льодоходу та весняної повені Головним управлінням МНС в Чернігівській області були сплановані та проведені заходи щодо захисту мостів на річках.

Робота виконувалася з метою захисту під час льодоходу, щоб в подальшому, коли піде весняна крига, уникнути руйнування понтонів. Адже є загроза того, що наплавні мости отримають сильний удар під час льодоходу.

Євген Антипенко - начальник групи піротехнічних робіт УМНС в Чернігівській області, капітан служби цивільного захисту: «Відповідно до укладення договору роботи виконуються групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення МНС України в Чернігівській області. На даний час пророблюються лунки для закладення вибухівки для подальшого підриву. Це робиться, щоб в подальшому, коли весняний паводок почнеться, понтони не знесло льодом».

Для виконання робіт зробили 73 лунки 6 х 6 см. Перед основним відбувся попереджувальний вибух, щоб відійшла риба. Маємо надію, що завдяки цим заходам наплавний міст не знесе весняним льодоходом.

f t g m

счетчики