Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Горіла фура з тканинами

Автор О.Лельотко

Феєрверк у Шостці, можливо, став причиною загорання фури, що перевозила партію імпортного текстилю з Одеси в Росію. Водій виявив пожежу поблизу села Путивськ. Зараз матеріали справи передані до Н.-Сіверського райвідділу міліції. Правоохоронці встановлюють реальну причину загорання.

 

9 березня біля села Путивськ горіла фура. В вантажному автомобілі знаходився імпортний текстиль на десятки тисяч доларів, водій повинен був доставити вантаж до Російської Федерації, проте полум'я знищило велику кількість тканин.

Дмитро Гаркавий - інспектор Новгород-Сіверського райвідділу Держтехногенбезпеки України в Чернігівській області:

"Пожежа була дуже страшна. В 21:20 надійшло повідомлення, прибули на місце в 21:35, повної перемоги над вогнем досягли близько другої години ночі. У водія були обпечені кінцівки, бо намагався врятувати вантаж. Чоловік дійсно переживав за свій вантаж, за свою фуру і за свою подальшу долю, адже десятки тисяч гривень коштує вантаж."

"Водію автомобіля та господарю вантажу пощастило, - говорить Дмитро Гаркавий, - машина та товар були застраховані, що ж до причини пожежі, то її з'ясовують працівники Н.-Сіверського райвідділу міліції."

Дмитро Гаркавий - інспектор Новгород-Сіверського райвідділу Держтехногенбезпеки України в Чернігівській області:

"В ході перевірки обставин виникнення пожежі зі слів водія дізналися, що виїжджаючи  з міста Шостка, почув феєрверки, які лунали біля вантажного автомобіля, що феєрверк став причиною загорання фури. Попередня причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Це вже 12 пожежа, яка зареєстрована на території нашого регіону в цьому році, три людини стали жертвами "червоного півня". Працівники пожежної охорони вкотре закликають мешканців району дотримуватись правил пожежної безпеки, щоб уникнути подібного лиха.

f t g m

счетчики